Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhej hogy a keleti...

Nem röhej hogy a keleti vakcinákból már negyedik oltást is akarnak? Mikor lesz már elég? xD

Figyelt kérdés

Annyira nevetséges, annyira átlátszó hogy csak a pénz miatt van ez az oltás, hogy hihetetlen. Ki hallott még ilyet? Negyedik oltás :D

Lesz 23. oltás is vagy mi? Kell a pénz a gyártóknak, szállítóknak és főleg a korrupt politikusoknak mi? Meg azok beszerző haverjainak.



2021. aug. 14. 19:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Sose lesz elég, a 3. Oltást is valamelyik más technológiával készülttel akarják beadni, REMÉLVE a nagyobb hatásfokot. Komoly kis (kísérleti) koktélokat akarnak itt keverni az emberekben.
2021. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

[link]


"Lesz még virág a lány kezében. Lesz még magya ruha magyar emberen."

Fazekas Tamás

2021. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Csak a kínaival van gond, nem a "keletiekkel", az orosz tökéletesen megfelelő védelmet nyújt. De a kínai esetében van egyáltalán valamilyen tapasztalat, hogy azzal oltott megfertőződött és súlyos fertőzés alakult volna ki? Mert szerintem nincs, valószínűleg hozzá nem értő politikusok és firkászok magyarázzák félre az adatokat céljaiknak megfelelően.
2021. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az unió találta ki, hogy mindenkinek kell a két nyugati oltás. Amúgy nem tudom, hogy miért nem felel meg nekik, hogy a who által elfogadott vakcina nem jó nekik. Mondjuk az is érdekes, hogy korábban azt mondták, hogy nem lehet különbség az oltott és az oltatlan között, erre még az oltottak között is különbséget tesznek
2021. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
14-es, az unió a kínai és az orosz vakcina esetén is kéri a plusz 2 nyugati oltást. A kínai a who szerint jól véd, én is azt kaptam, mérés szerint bőven van antitestem
2021. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
21:27: 60 év felettieknél viszont nem működik olyan jól. Utána lehet nézni. A WHO is csak 60 alattiaknak ajánlja.
2021. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel tisztában vagyok(21:27-es vagyok) viszont ezt a plusz két oltást nem az időseknek találta ki az EU hanem mindenkinek.
2021. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Ebből élnek. Miért állnának le? Én még egyet sem adtam be...
2021. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia Csillagfürt! Rég láttalak <3
2021. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia 🥰


Igazából ritkán szoktam "politizálni".

Kikapcsolódásból mindig is inkább a kultúrával vagy egyéb kérdésekkel foglalkoztam.

2021. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!