Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető,hogy a közoktatás...

Elképzelhető,hogy a közoktatásnak ilyen jövője lesz?

Figyelt kérdés

A pedagógusoknál komoly lakatási, bérviszonybeli problémák vannak.

[link]



Én azt gondolom,hogy a pedagógusok a jövőben cégekbe fognak tömörülni.Egyfajta szolgáltatócégeket fognak létrehozni és az iskolákban megbízási szerzősekkel fognak oktatni.


Mivel magáncégként fognak működni és a hiány is van e belőlük, nem lesznek restek bruttó 600-800 ezer forintot elkérni.Vagyis, egy tanár nettó 400-500 forintot keresne, annyit, mint egy versenyszférában dolgozó diplomás.



A munkaerőpiacon mindig azok diktálják a tempót, akikből kevés van és nagy szükség van rájuk.

Tanárból pedig egyre kevesebb van.


2021. aug. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez előbb Vityasenkó vajdát el kell paterolni.
2021. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2021. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem. Inkább abba az irányba tart az oktatás, mint az egészségügy. Részesülhetsz közepesen rossz minőségű oktatásban az iskolában, ha jobbat akarsz magánórákat veszel.
2021. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne képzelődj a közoktatásról. Ez jót tesz annak is, de főleg neked.
2021. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

A tanároknál beszaribb gyávább birkák a világon nem léteznek. Gyalázatosan undorító egy bagázs az összes, meg is érdemelnek mindent amit (nem ) kapnak.

Gyáva beszari senkik.

eleve ki megy tanárnak ? aki minden másra alkalmatlan. Ha végignézem a mostani munkahelyem (multi) és végiggondolom milyen tanáraim voltak hát egy sincs, akit egyáltalán felvennének.

Mind tökéletesen alkalmatlan mindenre.

2021. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Attól, hogy neked nem voltak jó tanáraid, még léteznek. Nekem sok jó tanárom volt, összesen talán hármat tudnék mondani, aki pocsék volt, pedig vidéki, pici általános iskolába és gimibe jártam. Hetedikes korom óta tanító szerettem volna lenni. Sajnos egy kicsit változtatnom kellett a terveimen, egészségügyi okok miatt gimiben fel voltam mentve tesiből (külön gyógytesire jártam), ezért tanító nem lehetek, de jelenleg gyógypedagógusnak tanulok, és imádom. Felvettek volna szinte bárhová, de más szakot meg se jelöltem. Csak remélni merem, hogy én is leszek olyan jó pedagógus, mint azok, akik engem tanítottak.
2021. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

A tanárokról annyit: Ha lenne tökük (de nincs) egy országos sztrájkkal egy hét alatt bármekkora béremelést elérhetnének.


Szept 1-től határozatlan idejű országos teljes munkabeszüntetés, de még felügyeleti munka SEM!! pár nap után bármekkora emelést megkapnának csak nyissanak a sulik. Még a kormány is megbukhatna emiatt.


De nem fogják megtenni, mert beszari gyáva ócska senkik.

20 éve jár a pofájuk hogy a tanári bér a tanári bér.... tessék parasztok. Szervezzetek országos sztrájkot és egyből lesz bér.

2021. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!