Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzetközi szinten is elismeri...

Nemzetközi szinten is elismerik kormányunk patrióta politikáját. Erre joggal lehetünk büszkék, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 16. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze.
2021. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Magyar Hírlap :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Népszavában szívesebben olvastad volna?
2021. aug. 16. 19:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most végigolvastam, de a címen kívül semmi utalást nem találtam arra, hogy hol és hogyan is történt ez a hivatkozott "nemzetközi szintű elismerés".


Kisegítenél, kérdező?


Vaksi vagyok, biztos valahol ott van a szövegben. Kérlek idézd már nekem az egész írás apropóját!


Valami kézzelfoghatónak biztos történnie kellett, egy jótollú jobboldali újságíró nem írna kizárólagosan seggnyalási céllal ilyen propagandafirkálmányt... ugye?

2021. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik hogy a hazai gazdaságról nem esik szó,sem pedig sz életszínvonal emelkedéséről.

Pénzosztás,szavazatvásárlás,függetlennek hazudott média miközben a teljes közmédia a rezsim propagandáját fújja éjjel-nappal,egykulcsos adó a világ legmagasabb adórendszerével,határkerítés(itt természetesen nincsenek említve a letelepedési kötvénnyel érkezők tízezrei)eladósodás kína és oeoszo felé,sajnos ezek sem fértek bele a cikkbe mint ahogy a felsőoktatási rendszer szétverése vagy a rabszolgatörvény sem.

2021. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mostani friss példa, a Tucker Carlson interjú kapcsán a YouTubén több százezren is megismerhették az Orbán-kormányok intézkedéseit. Annak az interjúnak pedig elsöprő sikere volt.
2021. aug. 16. 19:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
XDdddd
2021. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként melyik, a cikkben szereplő megállapítással van bajotok, melyik pont nem fedi a valóságot szerintetek?
2021. aug. 16. 19:29
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem az általad hozott "mostani friss példa" érdekel, hanem, hogy a linkelt cikkben hol említik a nemzetközi szintű elismerést és hogy mi az.
2021. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az eredeti cikk itt van: [link]


Benne pedig ez a mondat, hogy: "A Magyarország előtt álló kihívásokra nemzeti érdekek érvényesítésén alapuló kormányzati válaszok születtek az elmúlt 11 évben, amelyek hatékonyságáról és működőképességéről a nemzetközi média egyes képviselői is elismerően szólnak."


A Hírlapos hivatkozásban ez nem volt benne, igazad van, csak én ezt ez eredetit olvastam, azt hittem, ide is beidézték. Ezért írtam a Fox News interjút, amelyen keresztül rengetegen meg(és el-)ismerhették az Orbán-kormányok intézkedéseit. Nem valami díjra kell gondolni, ha ezt értetted a beírásodban.

2021. aug. 16. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!