Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, van rá esély,...

Mit gondoltok, van rá esély, hogy az afgán krízis miatt egy Fidesznek kedvező, a 2016-oshoz hasonló menekülthullám indul el?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

#6 "Egyébként találkoztál már afgán emberrel életedben? Nagyon kevés vendégszeretőbb, kedvesebb népet tudnék mondani,"

Azt ugye tudod, hogy a tálibok éppen úgy afgán emberek, mint akiket most menekülésre késztet az hogy átvették a hatalmat?

Ez most kb. olyan volt mintha a nácik idején azzal próbálnál lecsillapítani egy lengyelt aki látja hogy el akarják foglalni az országát, hogy amúgy a németek nagyon jó, rendszerető emberek, ne szidja őket!

2021. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Kedves utolsó! Miből gondolod, hogy a 6-os válaszoló nem mond igazat? Szerinted az afgánok nem ugyanolyan emberek, mint mások? Az kétségtelen hogy köztük is van sok rossz ember, de a többségük olyan mint ez a szerencsétlen ember, akinek el kellett menekülnie a saját hazájából, megölték a hozzátartozóit. Te mit szólnál az ő helyzetében, ha senki sem akarna befogadni az országába? A tálibok viszont nem emberek. [link]
2021. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

#12 Mit nem sikerült megértened a leírt 2 darab mondatomból?

A tálibok IS afgán emberek. Pont.

2021. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as bocsánat, én a 10-eshez szóltam, csak nem lapoztam még egy oldalt. A dolgok nem fekete-fehérek, az a lényeg! Mindenki ember, kivéve az aki ennyire kegyetlen, és megöli az embertársait! Pont és vita lezárva. [link]
2021. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!