Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a mai magyarorsz...

Mit gondoltok a mai magyarországi cigány kultúráról, társadalomról? A mostaninál több vagy kevesebb cigány részvétel, hatás kéne a modern magyar kultúrában, és miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 02:01
A kérdező szavazást indított:
Nagyobb mértékű cigány részvétel kéne
Kevesebb
61 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

A romák fogják fenntartani a magyar nyelvet és a kultúrát amit átvesznek tőlünk, mivel ők szegénységben is tudnak szaporodni, mi meg nem.

Ha nem tesz alánk Gyurcsány három-négy szobás lakást mint anno, nem vállalunk gyereket. Hitel meg a francnak sem kell, elszállt árak mellett.

A romák nem ilyenek, ők nem keresik a kifogásokat, egyszerűen csak hozzák létre az újabb és újabb utódokat.

Nyilván való, hogy ők lesznek egyszer ezen ország jogos örökösei, úgy bánjunk velük. Tanítsuk hát őket, hogy minél többet adjanak tovább belőlünk a jövőnek.

2021. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Én a tàrsadalmukban azokat sajnálom a legjobban, akik a "tisztelet a kivételnek" kategoriàba tartoznak.


Rengeteg módszerrel próbàltàk màr ôket segíteni. Eredménytelenül.


Adok egy kabàtot télen egy gyereknek, aki kint màszkàl kb 7 évesen nélküle a lakàs előtt, 2 nap múlva màr megint ugyanúgy nincs rajta. Hazament, szülei leszedték róla, és volt aznapra pia. Az ilyennel mit kéne kezdeni?

2021. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Amíg végigmenve a falun kapásból megmondom melyik házban lakik cigány mert úgy néz ki ne beszéljünk már kultúráról.
2021. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Fsms ***** válasza:
100%
Ha a folyamatos agresszivitásra gondolunk , akkor kevesebb részvétel.
2021. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Ki kell utasítani az országból minden cigányt. Ez az egyetlen humánus megoldás.
2021. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos pár év és kisebbség leszünk a saját országunkba.

Az értelmiség magyar lesz, a nép meg cigány. Az a baj, hogy a többségük igénytelen, koszos, agresszív, de ennek ellenére paradox módon többre tartják magukat bármelyik népnél (pl a zenéjük legtöbbje is a vergődésről szól, hogy ők a királyok, de azért ha egy magyar mondja rájuk, hogy "cigány" mégis fel vannak háborodva). Egyetlen hely volt idáig ahol nem találkoztam velük: az egyetem.

2021. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 mindentudó99 ***** válasza:
15%
Mert ők levelezőn végzik
2021. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

6-os válaszóló: Én a könyvtárba szoktam járni, ha tényleg cigány és suttyómentes, csendes környezetet akarok.


A kérdésre válaszolva:

Nagyon elkeserítő a helyzet. Én Nyíregyházáról költöztem le Szegedre,reméltem, hogy itt jobb lesz a helyzet mint otthon. Hát nagyobbat nem is tévedhettem volna. Szinte már azt kell mondjam, hogy Szegeden, ami állítólag a legkultúráltabb magyar városok egyike, hemzseg a sutyerák cigányoktól.

Nyilván nem nem mindegyik cigánnyal van probléma, én pl több helyen dolgoztam már együtt cigányokkal azok - ha nem is voltak a leghasznosabb munkaerők - de többnyire jófej, szórakozott emberek voltak.

Viszont akikkel az utcán, buszmegállókban, tereken, bevásárló központoknál találkozol, sajnos vizuálisan is egyre nagyobb számba vannak jelen és az öltözködésük, ahogy beszélnek, amilyen a testbeszédük mind nagyon-nagyon visszataszító.

A legnagyobb tragédia pedig az, hogy a valaha volt magyaros szegény-de becsületes, dolgos osztály utódját, az alsó és munkásosztályt magához idomítja ez a lézengő, zajos dologtalan cigány-szubkultúra, így nagyon sok magyar fiatal is ilyen hulladékként végzi.

Szerintem csak nagyon radikális intézkedésekkel lehetne megmenteni Magyarországot ettől a demográfiai és kulturális katasztrófától. Nyilván nem a legszélsőségesebb dolgokra gondolok, de sokkal keményebb rendőri fellépésekre van szükség, sokkal szigorúbb és keményebb börtönviszonyokra, akár születésszabályozásras, a segélyrendszer és az egészségügyi szolgáltatások radikális átalakítására. Viszont attól tartok amíg az Unió tagjai vagyunk, addig ezen a csúszdán csak egyre meredekebben fogunk lecsúszni.

2021. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
#6: Akkor nyisd ki a szemed. Én is egyetemre jártam, csak amiatt, mert egyetemre jártam, mindenki reflexből magyarnak nézett 🤣 Ilyen ez az előítélet, ha mindenkit magyarnak nézel egy közegben, nem fogsz ott találni cigányt. Ezer éve élünk együtt, a Magyarországon élők kb. 3-adában van cigány vér, a legtöbb nem is tud róla. Az egyetemen is vannak ilyenek bőven.
2021. aug. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Persze... harmadában... Kizárt dolog. Kb 100 évet kell visszamenni. Putrikban éltek. Utána kaptak házakat a városokban amiből az ablakokat is kibontották. Aha... Nehéz elképzelnem, hogy valamelyik felmenőmnek ehhez volt gusztusa.


Szabolcsban nőttem fel. Buszokkal hordták a retkeket a suliba. Igen retkeket. Agresszív csőcselék. Támadt neki a többi gyereknek. Loptak. Minek nevezzem őket??? Undorító. Tisztelet a kivételnek.

2021. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!