Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem emlékeztetett az...

Csak engem emlékeztetett az augusztus 20-i gusztustalan giccsparádé a nácik felvonulására?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek is egyértelmű, hogy Viktornak már annyira elgurult a gyógyszere, hogy királynak tekinti magát, ezért is vetítették ki Szent Istvánt a Parlament kupolájára? Ez a rákosista személyi kultusz előszele lenne?

2021. aug. 23. 13:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9) De azért az EU-s pénz az jó ha van, igaz hülyegyerek?
2021. aug. 23. 19:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak téged öcsi.
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

11


Az EU-s pénz az nem adomány, hanem kompenzáció. Ha nem tudod, hogy miért, akkor úgy hadoválsz az EU-ról, hogy teljesen olvasatlan vagy a témában. Keress, olvass értelmezz, én nem teszem meg helyetted, és más sem fogja.

2021. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Augusztus 20-át már sok idővel Orbán hatalomra kerülése előtt is tűzijátékkal ünnepelték. Ez nem Orbán találmánya, illetve semmi köze nincs a mai politikai helyzethez. Gyakorlatilag ez egy megemlékezés hazánk megalapításáról. Én megnéztem a tűzijátékot a tévében. Szerintem szép volt, habár nagyon sok pénzbe kerülhetett. De hát egy évben egyszer belefér, illetve ennél jóval több pénzt tesznek zsebre a politikusok, meg még ennél feleslegesebb dolgokra is telik az államnak az emberek adójából. Nem a nemzeti ünnep megtartásán kellene fennakadnunk.
2021. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!