Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG-n ez a sok "Nézd Andika"...

A HVG-n ez a sok "Nézd Andika" jellegű Mészáros-Várkonyi paródiaszerű komment honnan ered?

Figyelt kérdés

[link]


De rengeteg ilyen fajta komment van a legkülönfélébb cikkeknél is.


Pl. múltkor egy cikk írta, hogy megjelent egy medve Nógrád megyében aztán valaki írta, hogy "Nézd, Andi amottan egy kismackó, ne etesd málnával Andika" vagy valami hasonló.


Van valami mém amiről lemaradtam? Tudtommal Várkonyi baromi intelligens, orvos végzettségű ember, nem? Vagy ezek csak simán kifigurázások amiért a síkbuta Mészároshoz ment feleségül és valójában semmi bulvársztori nincs a háttérben?



2021. aug. 23. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon ütős lett. Én ma 4-kor keltem, most este nyolc, és még sincs kastélyom, nem hogy még egyújabb. A másik nagyon jó, hogy csak egészség legyen, a többit már megvettem.
2021. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
És Bödőcsnél honnan ered ez a "nézd Andi...vigyázz Andi, meg ne fogd"? Nem értem ezt a paródiát....az alapját igen, de mondott valaha ilyet Mészáros?
2021. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez ritka szar lett.
2021. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
ReactioN ne égessed már magad, annyira beszélsz angolul mint a 8 általánost végzett nagyanyám. Cringey vagy cringe-worthy legfeljebb. Szerintem a boomert se érted…
2021. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
#14 te ne égesd magad, magyarba simán melléknévként jött át a cringe, akkor is, ha angolul cringe-worthy. keress csak rá google-ban, hogy "nagyon cringe".
2021. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy angolul szarul beszélők hogy próbálják magyarra fordítani, mert menőnek hangzik félig angolul beszélni, nem sokat segít azon, hogy nem ezt jelenti.
2021. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!