Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros az első Orbán kormány...

Soros az első Orbán kormány alatt is támadta hazánkat?

Figyelt kérdés

Miért nem? Ha jól tudom a fideszt és Orbán Viktort támogatta, nélküle fidesz sem lenne.

Esetleg ez lett volna Magyarország elleni terve, hogy ránk küldte Orbánékat?



2021. aug. 24. 07:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
72%
Az első kormányzása alatt még csak Gyurcsány volt az ellenség. Soros csak mostanában lett az.
2021. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
81%
Nem akkor még nem támadta. Sőt a második Orbán kormány alatt sem támadta, azután kezdte támadni állítólag...
2021. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Akkor még sok-sok, fidesz-vitorlájú ember, szervezet, iskola, satöbbisatöbbi, még reklámozta is, hogy ezt is, meg azt is a Soros Alapítvány jóvoltából vásároltuk. Nálunk (alföldi suli) egekig volt magasztalva


Szóval: volt ott összetartás, ami bizonyára jól jött a beszerzett-biztosított eszközök szempontjából (pl. a diákoknak).


Persze a háttérben akkor is mentek a mutyik, az álszenteskedés, viszont ez szerintem akkor sem volt Soros számlájára írható jelenség...

2021. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%

Kb. 14-től támadta kifejezettebben.


11-ben a felforgatás éve volt, 12-ben még mindig, 13-ban pihegtünk-lihegtünk, 14-től kezdve pedig újabb agyrém és ámokfutás.


Sorrendben így éreztem azokat az éveket.


#1


98 és 02 között szerintem még nem volt így kidomborodva a helyzet közöttük (azóta sincs, csak kifelé).

2021. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

Bocsánat, fordítva van a kérdés, a fne egye meg!


Tehát én a ma 08:10-es válaszomat is Orbánra értettem, hogy Sorost támadta. Meg a hármas válaszomat is így értettem természetesen!

2021. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%

Az kavart be, hogy már itt Gyurcsányt is belemosta valaki, meg ki támadott kit és megzavart a válaszadásomban.


Tehát: Soros nem támadt senkit. Sőt, sokaknak Soros volt a lift, annak idején. (08:05, 08:10, és 08:18 voltam tehát)

2021. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%

Az első Orbán-kormány (1998-2002) idején Gyurcsány még sehol sem volt, úgyhogy őróla szó sem lehetett.

De akkor még Sorost sem szidták. Egész másmilyen volt akkor a légkör. Orbán Viktor Torgyán Józseffel és az általa vezetett Kisgazdapárttal próbált szót érteni, ami embert próbáló feladat volt. De azért sikerült őt is partvonalra szorítania, és többé Torgyán nem is játszott jelentős politikai szerepet.

2021. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%

QAnon


A fidesz keresett egy új főellenség képet, mert már kevés volt Gyurcsány, Brüsszel és a menekültek. Minden diktat... //Le se írom, mert ezért fognak lepontozni// szóval vannak olyan vezetési elvek amik akkor működnek jól, ha van ellenség akitől meg lehet védeni az embereket és ezért felhatalmazást kaphatnak olyan dolgokra amik minden jó érzésű ember önérzetét sértené.


Viszont azt kell mondjam a fidesz nem alkotott újat, alternatív jobboldali eszméket hozza csak amerikából. Ott az egyik altright szélsőség a QAnon blogger. Rengeteg Q-s mém van ami negatívan mutatja be Sorost. ( Mivel gazdag menekült zsidó és még befolyásos és értelmes is. )


Bár ha Sorosnak tényleg az volt a terve, hogy tönkre tegye Magyarországot, akkor elég jól csinálta, mert Soros ösztöndíjas fickó aki az országot vezeti elég rendesen odavág a gazdaságnak.


Ajánlott:

1984 című könyv

És a QAnon utána olvasni sok sok forrásból

2021. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%
Az első orbánrezsim alatt lett Soros György Budapest díszpolgára, hála szíjjártó és orbán habzó szájú követelésének :)
2021. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
10%

#9 Megint hazudsz?

Mikor értitek már meg hogy az internet nem felejt és olyan könnyű lebuktatni titeket?

2002-ben a fővárosi közgyűlésnek balliberális többsége volt és a főpolgármester Demszky volt. Ahogyan a közgyűlés, vagyis a döntés idején már a kormányon is az mszp-szdsz volt.

"az idei díszpolgárok választásakor a fővárosi baloldal többek között Soros György tőzsdegurura szavazott."

"A Fővárosi Közgyűlés ugyanakkor megválasztotta Budapest új díszpolgárait, illetve Pro Urbe-díjasait. November 17-én a főváros napja alkalmából hárman vehetik majd át a díszpolgári címet: Agárdi Gábor Kossuth-díjas színművész, Kertész Ákos író és Soros György magyarországi származású tőzsdeguru. A közgyűlés ellenzéki frakciói utóbbi kitüntetését a koalíciós képviselőkkel ellentétben nem támogatták."

Vagyis éppen ellenkezőleg, a fidesz és szövetségesei szándéka és akarata ELLENÉBEN szavazták meg a ballibek!

[link]

2021. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!