Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó Péter méltó utóda...

Szijjártó Péter méltó utóda lenne Orbán Viktornak?Mikor vezetik be az eurót mint fizetőeszközt Magyarországon?

Figyelt kérdés
orbán,viktor,magyar

2021. aug. 25. 03:51
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

1. Igen.

2. Mostanában biztos nem. Lehet, soha, mert hamarabb megszűnik, minthogy bevezetnék.

2021. aug. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Reméljük soha és Szíjjártó is Orbán cellájában végzi.
2021. aug. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretem a forintot, nem akarok megválni tőle.



Az euró bukásra van ítélve, ahogy maga az unió is. 2015ben hoztak be 2 millió problémát a meglévő x millió mellé és most megint akarnak az afgán helyzet miatt. Nem voltam valami patent matekból, de még én is kitudom számolni, hogy ismerve a nyugat-európaiak demográfiai adatait, a társadalom elöregedését és ezen idegen elemek szapora életmódját... nem nehéz levonni a konklúziót, hogy ott 30 éven belül nagyon megfog változni az emberek fizimiskája. Tulajdonképpen az ottani baloldali-liberális politikusok lecserélik a lakosságot.


Ezek a kultúra idegen népek tönkre fogják tenni nyugat-európát, ahogy a barbárok tönkretették Rómát. Ez nem gyűlölet beszéd, csak okulás a történelemből.


Szóval visszakanyarodva: éljen a nemzeti fizetőeszköz! Mert minden mindennel összefügg!

2021. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

1. Mindkettő tűzre való. Ha úgy tetszik “méltó”.

2. Bödőcs megmondta lesz eurónk, az lesz ráírva: rubel…

2021. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Sírnál ha bevezetnék az eurót és meglatnad mennyit ér a pénzed.
2021. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Szijjártó lenne a legalkalmasabb a miniszterelnöknek Orbán után (bár én Orbánnál is jobban kedvelem, de elismerem, hogy a vezírrel szemben nem sok esélye van). Euró nem kell, maradjon a forint.
2021. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez a két kérdés, hogyan kapcsolódik egymáshoz?

Eurobevezetés vagy nem bevezetés az a Matolcsynak meg a Vargának az asztala.

2021. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az euró nem fog megszűnni
2021. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MZP akarja nagyon bevezetni az eurót!
2021. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!