Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira a sorkatonaság...

Akik annyira a sorkatonaság visszaállítása mellett kardoskodnak, tisztában vannak vele, hogy azt nekik kéne kifizetniük adó formájában?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 22:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Az még hagyján, néznének ám ha a töküknél fogva rángatnák el őket is a laktanyába....
2021. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

#1


Jaj dehogy


Azok kardoskodnak akik nem érintettek.

Akkor jó az ásás, ha más ás!


Azaz más fszával verni a csalánt a legjobb

2021. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#2

Ja, én azt bírom, amikor valami idős nő küldené sorkatonának a fiatalokat.. Ő könnyen beszél, nőként neki régen se kellett bevonulnia

2021. aug. 27. 22:36
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Nagyrészt az idősek akarják ezt, akik nem fogják fel, hogy egy HIDEGHÁBORÚ közepén nőttek fel, azért kellett a fegyverkezés. Most Magyarország nem igazán fenyegetett atomháború szempontjából, azért meg adózni, hogy 1-2 évig szivassanak mindenkit nem éri meg.
2021. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%

"akik nem fogják fel, hogy egy HIDEGHÁBORÚ közepén nőttek fel, azért kellett a fegyverkezés"

Azt sem fogták fel szerintem, hogy a hidegháború közepén ők már csak illóolajnak lettek volna jó a harctéren egy komolyabb csapás esetén...

2021. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tisztában vannak vele.
2021. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
10%

főfunkciója gyakorlatilag nincs, mert már határőrség sincs, egy epizódnyi migrácós válságtól eltekintve nincs dolog, ahol a sorkatonákat be lehetne vetni

a mellékfunkciója pedig az volt, hogy a fiatalok megtanuljanak egymásra utaltságban élni


ha a társadalomban egyre több a nyámnyila anyámasszony katonája, azok helyett is mi fizetünk mindent adók formájában


akiket 35 évesen elzavarnak dolgozni az első munkahelyükre egy gyárba, és már attól is sírva fakadnak, hogyha emelt hangon szól valaki hozzájuk


feketegyőr andráska nemzedék

2021. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%

a látom a feketegyőr nemzedék már le is pontozott


pedig én aztán nem mondtam olyat, hogy vissza kéne állítani, főleg mivel felszámolták az összes laktanyát, ezért nincs is hova


svájcban sincs háború, mégis van sorkatonaság

2021. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Azok kardoskodnak mellette akik az "ezek a mai fiatalok / bezzeg a mi időnkben" című nótát fújják. Mielőtt pontozgattok - voltam katona, de nem örülnék neki ha majd a fiam az egyetem után/előtt a karrier előtt elvinnék egy totál felesleges dologra szívni.
2021. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
és mi van a fiatalok legnagyobb részével, akik nem mennek egyetemre?
2021. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!