Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszik komolyabban...

Miért nem veszik komolyabban a koronavírus visszatérését?

Figyelt kérdés
Mindenhol tömegek hömpölyögnek, annak ellenére, hogy jön vissza a járvány. Ha még csak az lenne a probléma, hogy 1000-2000 ember megbetegszik nem is lenne gond, de az elég egyértelműen kiderült tavaly, hogy az egészségügyben erre spontán hiszti tör ki a pörgés helyett.
2021. szept. 1. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Kormány: Eucharisztikus Kongresszus, Vadászati Világkiállítás

Átlagember: elege van már, a maszk kényelmetlen, meg az oltás úgyis megvéd (esetleg nincs is vírus)

2021. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Sokan szernének kapni Darwin-díjat. Egyben jó a természetes kiválasztódáshoz, az értetlenek lassan de biztosan elhullanak.

Mert ne feledjük, ma már van védelmet adó vakcina a súlyos lebetegedés ellen, és a beoltott a legritkább esetben leli halálát.

2021. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Az influenza is visszatér minden évben, most akkor essünk hanyatt? Ez a korona fszság bebizonyította az elmúlt két évben, hogy nincs olyan súlyos mint az influenza, akkor meg mit fosol?

Komolyan mondom, az ilyen rettegő szarházik miatt áll meg ez a cirkusz már 2 éve, és amíg nem hagyjátok abba, nem is lesz vége. Nem unjátok, hogy a hülyeségetekkel, megvezethetőségetekkel mindenkit kiszopattok?


Őszintén, ha nem nyomatná ezt a covid propagandát a média minden létező felületen, észrevennéd magadtól, hogy "járvány" van?

2021. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
3/ Darwin-díjra pályázol?🙂
2021. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Be vagyok oltva, engem már nem érdekelnek ezek a koronás szarságok, csak azt szeretném, hogy hagyjanak békén élni. Influenza is van minden szezonban, többen is halnak bele, mégse volt soha ekkora lezárás miatta, max a kórházakban volt látogatási tilalom.
2021. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
5: de, volt, csak akkor spanyolnáthának hívták, és végül 20 millió halottja lett. Az USA jelenleg 630 ezer igazolt covidos halottnál tart.
2021. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

4-es, ezt a kifejezést idén tanultad, hogy ennyit emlegeted? :) Hmm, te kis immunrendszer tagadó! Tudom, tudom, a tavalyi tanult szavad a konteó volt....


Voltam vért adni. Azt mondják az okosok, hogy elég szép számban vannak antitestjeim, tehát átestem ezen a "veszedelmen". Mit gondolsz, érzékeltem belőle bármit? :D


Javaslom, nézz kevesebb tévét, meg fészbukot!

2021. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

7/

Látogass el egy covidos intenzív osztályra (megteheted, hiszen védett vagy) és kérdezgesd a betegeket hogylétük felől.

2021. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#3 : Ahogy írod is, a járvány az egészségügy folyamatos rinyája miatt tűnik fel. Egy kicsivel több beteg van és máris kiborul még a legutolsó, 0 végzettségű ápoló is, hogy ajaj baj van, dolgozni kell!
2021. szept. 1. 11:15
 10/21 A kérdező kommentje:
#5 : Ennek az egésznek a nagy nyertesei az egészségügyi alkalmazottak. Vígan utazgatnak ingyenesen mindenhova, rákényszeítik a kormányt a fizetésük emelésére. Ez ugye influenza járvány esetén nem így van... Lehet, hogy nem tapsikolni kellett volna nekik?!
2021. szept. 1. 11:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!