Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az USA-ban még a jobbos...

Az USA-ban még a jobbos politikai trollok is tényleg viccesek, csak Magyarországon ilyen nyomasztóak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f2Nj_L5j5so


Szerintem tök szórakoztatóan csinált viccet a fickó az ilyen nagy feminista polkorrekt beszédből, de nálunk az összes jobber troll infuelnszer egyszerűen csak végtelenül nyomasztó, és nem tudod megállapítani mikor trollkodik, meg mikor akar viccelni. Mert amit trollkodásnak felvezetne, azt simán komolyan is gondolhatják, annyira alacsony a szint.


2021. szept. 1. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez most egy troll kérdés akart lenni?

Mert az lett belőle. Csak én sem tudom eldönteni, hogy vicces akart-e lenni vagy trollkodás, mert a kérdés "amit trollkodásnak felvezetne, azt simán komolyan is gondolhatják, annyira alacsony a szint.".

2021. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!