Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemes szavazni az...

Kire érdemes szavazni az előválasztáson, aki a legnagyobb eséllyel hozná el a kormányváltást?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr
2021. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Dobrev Klára. Ő az egyetlen ütőképes, aki ütőképes.

Karácsony leszerepelt, Jakabra az idősek nem szavaznak, MZP-t meg alig ismerik, még én sem tudtam leírni rendesen a nevét.

2021. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Orbán Viktor
2021. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát ez egy nagyon jó kérdés. Aki kormányváltást szeretne annak teljesen mindegy, ne felejtsük el, hogy az ellenzéki összefogás nem egy jelenlegihez hasoló hűbéri, feudalista rendszert ígér, hanem demokratikusabb lesz a hatalomgyakorlás (EU különféle szerveihez való csatlakozás, korrupció felszámolása). Emiatt tehát a miniszterelnöknek kevesebb hatalma lesz, ő tényleg a koalíciót fogja képviselni.


Szóval szerintem Dobrev, Karácsony, Jakab közül bárki jó lehet.

2021. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2

De ha Klára nyer, akkor meg majd azt mondják, hogy nem akarnak Gyurcsány kormányt és akkor meg azért nem szavaznak rá

2021. szept. 1. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

#5

Ugyan má!!! Klára az Klára, Gyurcsány az Gyurcsány. Mi köze Klárának Gyurcsányhoz? Csak mert a felesége? Még a nevét se viseli!

2021. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ezekből a jelöltekből senkire! Már leszerepeltek. Új arcok kellenének.
2021. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Legnagyobb esélye márki zaynak lenne

- jobboldali

- keresztény

- de elfogadó

- nem szélsőséges

- jó tapasztalatok vannak vele kapcsolatban


talán karácsony is tudna orbánnal szemben nyerni de valamivel kevesebb eséllyel, mert ő azért nem nagyon tudna fideszeseket megszólítani.

2021. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem is akarnak nyerni! Nincs felelősség, teher, mehet a duma tovább! Jó sok pénzért.
2021. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

7


soha nem lesz itt semmilyen változás ha állandóan a tökéletes jelöltet várjuk. ilyen sose lesz. ahhoz hogy legyen jobb ahhoz az kell hogy orbán eltűnjön.


sose értettem ezt a gondolkodást.

van a fidesz. tudjuk róla hogy rossz. ez 100% biztos.


van az ellenzék. vannak benne régi arcok de újak is. így még nem kormányoztak tehát nem tudjuk milyenek lennének. lehet jó lehet rossz lesz 50-50% ahhoz hogy megtudjuk meg kell választani. inkább legyen egy olyan aki csak LEHET hogy rossz mint egy olyan aki BIZTOS hogy rossz

2021. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!