Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy itthon...

Miért van az, hogy itthon mindenki politikai szakértő, és mindenki mindent jobban tud a másiknál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az emberek nem ész érvekkel vitatkoznak, mint a normális emberek, hanem mint a kocsmában proletár anyázással mondják el egymásnak a véleményüket. Az ilyen "vitáknak" van bármi értelme egyébként? Vagy csak számomra szomorú, és röhejes ez?

2021. szept. 2. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pontosabban, annál inkább túlbecsüli a saját tudását a témáról.
2021. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A magyarok mindenhez is értenek.
2021. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10: “ Dunning-Kruger hatás is érvényesül. Minél kevesebbet tud valaki egy témáról, annál biztosabb az arról való tudásában.”


Ezt érdemes lenne megértetni az oltás szakértőkkel is, mindkét oldalon. Én tele vagyok kételyekkel, ők pedig (mind a tagadók, mind a támogatók) holt biztosak az igazukban. Pedig nem vagyok szakértő...

2021. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol így van: a fodrászok is ilyenek, pl.
2021. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: igen, ők a régi Ktsz. időkben fehér köpenyt viseltek(mint az orvosok), és sokféle vendégtől sokmindent hallottak, így rendkívül tájékozottak. :)

A fehér köpeny nem mindenhol maradt, a mentalitás igen.

2021. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!