Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, elhiszitek, hogy...

Fideszesek, elhiszitek, hogy a fidesz gazdasági csodát csinált 2010 óta, vagy tisztában vagytok vele, hogy azóta, a nulla közeli kamatok világa óta, világgazdasági száguldás van, és a gazdaságunkat is csak ez a világgazdasági hullám húzza?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 07:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Aki Orbánra mondja, hogy kommunista és fasiszta vezető is, annak fogalma nincs arról, mit jelent a kommunizmus és a fasizmus.
2021. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akik azt mondják, hogy jobban élnek: nem ez volt a felvetés, hanem hogy a jólét nem Orbánék eredménye, egyszerűen csak kifogtak egy jó világgazdasági időszakot.
2021. szept. 3. 09:15
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
#12 Hát természetesen nem a Fidesz csinálnt mindent.
2021. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

#12 Persze, persze, a jólét nem Orbánék eredménye.

Az viszont neked totál egyértelmű, hogy amikor Gyurcsányék voltak kormányon akkor a gazdasági hanyatlásért Orbánék voltak a hibásak ELLENZÉKBEN, mert leszavazták a vizitdíjat, ugye?

ha nem Orbánék eredménye, hogy most jobb az élet, jobb a gazdaság, akkor miért nem volt így 2009 előtt?

2002-ben egy olyan országot vettek át a ballibek, ami az uniós csatlakozásra várok élbolyába tartozott, a világgazdasági virágzott, az európai gazdaság szárnyalt. 2004-ben megnyíltak az uniós pénzcsapok és annyi pályázati pénz jöhetett volna az országba amit még soha el sem tudtunk addig képzelni. A gazdaság egész Európában pörgött, ezzel szemben nálunk már 2006-ra olyan rossz lett a helyzet, hogy hazudni kellett róla az uniónak és a választóknak is.

Ha nem a kormány tehet arról hogyan alakulnak a gazdasági folyamatok hanem a gazdasági környezet, akkor miért romlott a gazdaságunk amikor körülöttünk mások 10%-os gazdasági növekedéssel haladtak előre? Ha nem a kormányzaton múlik, akkor hogyan lehet hogy az elmúlt évtizedben viszont a magyar gazdaságnak sikerült magasabb növekedéssel haladni mint az európai átlag?

2021. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

" Ha nem a kormányzaton múlik, akkor hogyan lehet hogy az elmúlt évtizedben viszont a magyar gazdaságnak sikerült magasabb növekedéssel haladni mint az európai átlag?"


Tekintsd meg 2010-től a GDP-t a V4-ekkel összehasonlítva:


[link]


Semmilyen kiugrás nem látszik, hozzájuk képest, és ahogy látszik a grafikonon, azon küzdünk, hogy ne csússzunk le az utolsó helyre.

2021. szept. 3. 10:28
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező...én mindig aszerint szavaztam, hogy a SAJÁT és CSALÁDI környezetben hogyan alakultak a dolgok..


Most leírhatnam neked részletesen, hogy 2002-2010 között miért és hogyan nem jutottam egyről a kettőre, sőt, fejlődtem visszafelé, és hogy mennyit léptem előre az utóbbi tíz évben. Ez elsősorban nekem fontos, én tudom.

Ennek okán nem érdekel semmiféle ellenérvelés, hiszen saját bőrömön tapasztaltam meg mindent. Nincs gazdasági csoda!! A Fidesz kormányzott, családokat támogat, van gazdasági teljesítmény. Ez korábban nem volt.

Természetesen a fentiek miatt ismét a FIDESZRE szavazok! Hangsúlyozom, a fentiek miatt, nem az M1 miatt, nem azért, mert krumplit kaptam, vagy NER lovag lennék. Remélem érthető voltam...

2021. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!