Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik "elit" suliba jár...

Melyik "elit" suliba jár Karácsony Gergely gyereke? Ahova Gyurcsány lánya is járt? Melyik ez? A híradóban láttam, de nem mondták melyik az.

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mit akarsz te attól a gyerektől..? 🙄
2021. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
1es, pedobear.
2021. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én is arra gondoltam,azért kérdeztem.

Hagyd békén azt a gyereket.Mindegy kié,csak egy kislány.(gondolom..)

2021. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek izgat, hanem a suli! Hogy melyik az...
2021. szept. 3. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
De miért? Ez sem értem. Ettől elit lesz vagy a gyereket akarod tényleg meglátni.
2021. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A híradóban úgy mondták ez Budapest legelitebb baloldali magán iskolája.

Érdekel, hogy melyik lehet ez a baloldali magán suli. Ennyi. A gyerek nem érdekel.

2021. szept. 3. 21:44
 7/11 Fsms ***** válasza:
100%

Egy elit magán iskola sohasem bal vagy jobb oldali. Egyszerűen nem engedheti meg magának. Ott a gyerekek képesség fejlesztésére koncentrálnak, nem mint sajnos sok Orbán rezsim által lerombolt állami képzésben, ahol a gyerekeket összeszerelő üzemeknek képzik.

A Fidesz kifejezetten fel a gondolkodó emberektől, veszélyt látnak benne.

Burkoltan ez a kérdés is ezt sugallja.

2021. szept. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont azon gondolkoztam,hogy egy iskola hogy lenne már jobb vagy bal vagy mit tudom én milyen oldali.

Csak mert egy adott párt képviselőjének a gyereke oda jár? A gyerek se tartozik egyik oldalhoz se azért mert a szülei politizálnak,kicsi is ahhoz.Nincs jobb vagy baloldali gyerek,jobb vagy baloldali iskolával.Gyerek van.


Most,ha gyakran vásárolnak valahonnan akkor a bolt is X oldali? 🙄

2021. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Látszik, hogy Kari Geri ebben se elég profi. Az igazi menők ezt úgy csinálják ahogy a Debreceni polgármester, épített egy komplett nemzetközi magániskolát a gyerekének közpénzből.
2021. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok Fidesz támogató, utálom őket.

A híradóban mondták így szó szerint "elit baloldali magániskola" ezért is tettem fel a kérdést, hogy mi a csuda, melyik suli lehet ez, ami "baloldali" ?

Én sem értettem.

2021. szept. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!