Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért kelti a gyűlöletet...

Orbán miért kelti a gyűlöletet és rémisztget a migránsokkal?

Figyelt kérdés

Aki végig gondolja, hogy is megy a dolog az rájön, hogy Magyarországnak semmi félni valója nincs a migránsoktól. Miért? Egyrészt ha jönnek be, akkor max átmennek Magyarországon, de semmiféleképpen nem maradnak itt, mert ránéznek az országra és látják, hogy milyen putri. Meg persze meg van nekik adva, hogy Németországba kell menni.

Másrészt van a kvóta, hogy elosztják a tagországok között. Kérdem én, hogy hogy szedik össze az embereket és viszik el? Utána mivel szabad a mozgás Európában, akkor hogy tartják vissza pl. Magyarországon ezeket az embereket? Szóval én úgy látom, hogy ebben az esetben a fejletlenségünk előny és semmi félni valónk nincs a migránsoktól. Csak a fidesznek jó propagandának.



2021. szept. 4. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Akkora ökörségeket hordták össze, hogy válaszolni sem érdemes.
2021. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem sokat értesz a világból.

1. Egy csomóan itt vannak most is.

2. Táborokban vannak, nem nehéz összegyűjteni deportálásra a kvótamigránsokat.

3. Ha deportálták őket, nem mehetnek csak úgy vissza, mert ott már regisztrálva vannak, nem kapnak semmilyen segélyt vagy ellátást, hanem újra deportálják őket.

2021. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a hazugságot már sok helyen olvastam:


-Ide nem akar jönni migráns

-Ha be is fogadjuk, rögtön rohan Nyugatra letelepedni


Na most kezdjük ott, hogy ide is jönnének, szimpla hazugság, hogy nem. Elég megnézni Budapestet, hogy ott hány migráns hátterű él, hiába hazudozzátok, hogy egész Magyarország élhetetlen. De egyre szebben néz ki ilyen téren Debrecen is.

Továbbá az EU nyugati államai sem akarnak már befogadósdit játszani. Eléggé rácsesztek a 2015-ös nagy hullámmal, szóval eleve kizárt, hogy aki innen kereket oldana, az egyből befogadásra lel pl a németeknél vagy a svédeknél.

Végszóként még azt a következtetést vontam le, hogy valamiért össze-vissza hazudoznak az ellenzékiek és a kedves szavazóik ezen téma kapcsán.

2021. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Hogyne jönnének? Magyarország nekik maga a Kánaán lenne.
2021. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez az ország egy putri, akkor Szíria mi?
2021. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a cigányaink miért nem rohannak Nyugatra letelepedni? Szerintem erre a lakosság még gyűjtést is szervezne. Én is felajánlanám egy havi fizetésem, hogy kint folytathassák az életüket.
2021. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Oszd meg és uralkodj


se több se kevesebb

2021. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
7: csak értelmi képesség felfogni, hogy egy idegen és uralkodni akaró kultúra rossz hatással lenne Magyarországra. Jöhet mindenki, aki igazolni bírja magát, elfogadja a kultúránkat, ahhoz igazodik, és megtanul magyarul írni-olvasni-beszélni.
2021. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Kárdező szépen egyedül maradtál a véleményeddel. De ez van ha valaki hetet havat összehord. Az oszzrákok már így is szidnak monket hogy át át jönnek rajtunk migránsok. Szerinted ha engednénk őket mi lenne? Vissza vágnák ide mindet. A kvóta migránsok meg nem kapnának segélyt ha elmennének innen de a kettes már leírta. Kérdező nagyon tájékozatlan vagy
2021. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező itt egyáltalán nem arról van szó, amiről te beszélsz, kezdjük ott, hogy úgy ahogy eddig, Magyarországra BÁRKI JÖHET, amennyiben azt legálisan teszi, tehát rendelkezik, útlevéllel, vízummal stb. Ha én külföldre utazom, akkor kis túlzással a se*gembe is benéznek, hogy tényleg megfelelőek-e a papírjaim és tényleg igazolni tudom magam, na már most jönnek ezek a ,,menekültek", eldobálják az összes papírjukat, még azt sem tudják igazolni milyen állampolgárok vagy hogy egyáltalán fiuk-e vagy lányok és te azt várod hogy engedjük be őket? Gondolkodj már légyszíves...

Amúgy nagyon elbagatellizálod, azt a dolgot, hogy CSAK átmennek az országunkon, néztél te már körül milyen állapotban vannak azok a helyek, ahol CSAK átmentek, Délvidékiként sokat tudnék neked mesélni erről, ha ennyire nem hiszel senkinek sem, pattanj autóba és tegyél egy kört Észak-vajdaságban és bizonyosodj meg magad, hogy, hogy néznek ki azok a területek, ahol CSAK átmentek, ha másnak nem hiszel a saját szemednek csak fogsz...

2021. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!