Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismert virológusunk szerint...

Ismert virológusunk szerint újból maszkot kell hordani. Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 4. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, már most is viselem.
Igen egyetértek, de csak ha újból kötelezővé teszik akkor hordom.
Nem értek vele egyet, ellenzem a maszkviselést.
Más.
54 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A maszk semmitől sem véd. Az "ismert virológus" csak egy kis zsebpénzt akart kapni egy nyilatkozatért. Kénsav folyna le az anyja torkán az ilyennek.
2021. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Dugják fel maguknak a rohadt maszkjukat, annyira unalmas már ez a maszkozás.
2021. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Melyik orvostudományi egyetemen szerzett diplomát Kemenesi?
2021. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

"A maszk semmitől sem véd."

Másfél év alatt nem sikerült megértened, hogy a maszk NEM TÉGED VÉD hanem a többieket védi attól hogy te megfertőzd őket olyan könnyen?

Nem azért kell majd nekem maszkot hordanom, hogy én ne legyek fertőzött, hanem hogyha megfertőződtem, akkor téged ne tudjalak olyan egyszerűen megfertőzni, mert nem fogok simán rálehelni arra amit te megfogsz utánam vagy megveszel a boltban.

az én maszkviselésem véd meg téged és fordítva!

2021. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Senkit nem véd semmitől a maszk, csak Mészáros Lőrincet néhány milliárd forinttal való szegényebb léttől.
2021. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

#4


Ha igazad van, akkor a nyáron maszkot viselő kb 5-10 százaléknyi ember azért viselt maszkot, hogy megvédje a 90-95 százaléknyi maszk nélkülit. Még véletlenül sem azért hordták, mert beszari emberek, akik így próbálják védeni az életüket.

Ugye? Hiszen a maszk nem őket védi, hanem a környezetet. És ez az 5-10 százaléknyi ember annyira önzetlen és tiszta lelkű, hogy maszkviselés árán is megvédi a többieket, akiket amúgy lenéz, mert nem viselnek maszkot.


Te teljesen hülyének nézed az embereket.

2021. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze sokan magukat védik, de olyan is van aki valóban másokat véd a maszkhasználattal, például köhög lázas stb. és inkább felteszi.
2021. szept. 4. 15:08
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Csak az a baj, hogy ezek nem virológusok, csak álvirológus celeborvosok.
2021. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Én előbb hiszek egy virológusnak, még ha celeborvos akkor is, mint a neten az anonim kommentelőknek. A celeb orvos hazudik, viszont a gyakorin kommentelő 8 általánost végzett prolinak biztosan igaza van. A járványtéma ismét bebizonyította, hogy a magyar az mindenhez (is) ért.
2021. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha rosszul hordja, többet árt, mint használ. Átlagemberek nem tudják szakszerűen hordani. Például gumikesztyű nélkül a hatékonysága a felére csökken.
2021. szept. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!