Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem kampányo...

Az ellenzék miért nem kampányol pl. a lakhatási válság megoldásával és szociális bérlakások építésével? A programjuk miért csak az LMBTQ körül forog?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy hozzátenném hogy a parlamenti képviselők nagy részének vannak bérlakásaik. Én is az egyiktől bérletem persze bejelentés nélkül és biztosan tudom hogy még azon kívül van még legalább 4 lakása. Nekik rohadtul nem áll érdekükben a berlakásprogram vagy az egyetemváros.
2021. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
azért mert azt hogy lehetőséget biztosítanak ezeknek az embereknek mindenre amit akarnak igazából ingyen van. a lakhatási válság pedig megoldhatatlan mivel csak ingyen lakás osztással lehetne megoldani de az meg drága és sérti azoknak az eredeti akik ingyen pénzt akarnak vagy már van lakásuk mert joggal mondhatják hogy ők miért nem kapnak. de csak az alanyi jogon járó lakhatás oldaná meg ezt az egyre mélyülő társadalmi és lassan már gazdasági problémát mert ez a sok albérlet nem termel akkor hasznot mint amit mutat ez csak látszólagos nem igazi gazdasági teljesítmény.
2021. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!