Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit támogatna/támogatnál az...

Kit támogatna/támogatnál az ellenzéki előválasztáson?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 09:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora performance egy melegzászlót a kukába tenni,meg egy nyiltan lmbtq mesekönyvet ledarálni..🤦‍♂️. A fidesz ellen is megtennék, ha lennének ilyenek.. Nem rég volt jászapátin is egy tüntetés, azt is egy fideszes polgi vétózta meg. A MH az egyetlen 3. út, aki mást állít mint te, az hazudik.
2021. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

#21

A performance mérete nem a cseleked méretétől függ, hanem milyenségétől.

Ha kiállt volna a mihazánk és elkiáltja magát, hogy le az lmbtq-val, akkor senkit nem érdekelt volna, pedig hasonló tartalommal bír a két cselekedet.


Mellesleg látom a szövegértés sem az erősséged. Nem azt mondtam, hogy ismételjék meg a fidesszel szemben ugyanezt, hanem hogy ugyanilyen súlyú performance csináljanak.

Nem csináltak, mivel a fidesz álellenzéke.

2021. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Szükség volt erre a "mélységi" cselekedetre, rizsázni a többi párt is tud, az nem hat meg senkit. Max azokat a delikvenseket akik szerint OV lop,de bezzeg a baloldal... :)
2021. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nálam a sorrend:

1. Karácsony Gergely

2. Márki-Zay Péter

3. Jakab Péter

4. Dobrev Klára

5. Fekete-Győr András

2021. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Na mi van, eltűnt a Jakab faparaszt őrület??

Márki Zayról egyáltalán mit tudtok ? Semmit!!

Akkor egy kis segítség:


2018-ban a Szent István Király Plébánia[12] világi vezetőjeként, az ellenzéki pártok támogatásával függetlenként, elindult a hódmezővásárhelyi polgármester-választáson.[13] Hódmezővásárhelyi polgármesterjelöltként, 2018. január 25-én a HVG Portré rovatában megjelent interjúban azt nyilatkozta, hogy a keresztény értékek támogatójaként soha nem azonosult sem a baloldallal, sem a Jobbikkal.[14] A kampányban ennek ellenére az összes baloldali párt támogatta, a választás után pedig elismerte, hogy a Jobbik helyi elnöke kérte fel az indulásra,[15] és az is kiderült, hogy a kampányát Szabó Gábor, a Jobbik pártigazgatója segítette.[16] WP

Aztán egy- két nyilatkozat;

"Orbán Gáspár ( Orbán Viktor fia) szexuális orientációjához természetesen senkinek semmi köze ezt én fönntartom, a kérdés nem azért merült föl bárki részéről, mert a melegházasságról írt szakdolgozatot, nem azért mert látták, vagy nem látták lányokkal. Nem azért, mert közel harmincéves korára még nem nősült meg, vagy nincsenek kapcsolatai (ez utóbbit honnan tudja ilyen biztosan Márki-Zay? a szerk.) Hanem inkább azért, mert az apja folyamatosan olyan szakmákra kényszerítheti, feltételezzük legalábbis, hogy ez apai sugallatra van, ami tipikusan nem egy hasonló kaliberű fiatalembernek az álompályája, akár a hadseregre, akár a focizmusra, a fociakadémiára, akár mondjuk egy egyházi társaságnak az alapítására tessék gondolni, a Felház nevű karizmatikus szervezetre.”


És itt egy durvább;

"ha egy fideszes politikus elgázolja a szerettüket, vagy ha esetleg egy aberrált fideszes politikus megerőszakolja egy hozzátartozójukat, önöknek ma semmi esélyük nincs, hogy ezt a fideszes politikust elítéljék. Ilyen országban élünk: a megfélemlítés hétköznapi dolog lett Magyarországon.”

2021. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 hypno ***** válasza:

#25


Ezzel most mit akartál mondani?

...és miért?

2021. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
41%
26# ezzel annyit akartam mondani, hogy a sok tájékozatlan ellenzéki szavazó igazából azt sem tudja, hogy kire, miért szavazna... már egy hidegfront betörés is megváltoztatja a lieblingjük nevét....vicc ez az egész előválasztás, főleg olyan emberekkel, akik a listán vannak 🤔
2021. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 hypno ***** válasza:
72%

#27


Szerintem meg nincs igazad.


Dobrev és Karácsony indulását is ostoba döntésnek tartom, de ha a többség mégis őket választja, én csont nélkül leszavazok rájuk, bár személy szerint a másik három jelölt valamelyikét látnám szívesen a lista élén. Leginkább Jakabot, vagy Márki-Zayt.

2021. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

28 # pontosan erre utaltam.

Van 5 jelölt. Szavaztok első körben. Nem jut tovább a jelölted a második körben. Akkor meg leszavazol egy olyan emberre, akire az életben nem szavaznál, azt sem tudod mit, hogyan, kivel képvisel majd??

De tegyük fel továbbjut a jelölted... aztán veszit. Onnantól ugyanaz a helyzet.

Ezért mondtam, hogy ez az előválasztás olcsó játék hülyegyerekeknek....

2021. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
65%

"És itt egy durvább;"

Mondjuk ebben pont igaza van. Láttuk mi lett a lúgos orvossal. Kb. semmi, mert fideszes rokon.

2021. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!