Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hoz elég szavazót...

Miért nem hoz elég szavazót az ellenzéki összefogásnak a túlzott liberáliskodás?

Figyelt kérdés

#ellenzék #liberalizmus #mélyliberális #turbóliberális
2021. szept. 11. 11:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%

"Ugyanaz az 5 jobber irkálja tele az oldalt éjjel-nappal, hogy a lakosság azt higgye, erre van igény"


Balnyomorék!

Itt követelted a tranzakciós adót

mondtam már rég be van vezetve


erre a görögdinnye elkezdi magát vadul a földhöz verni, hogy EZ NEM LEHET IGAZ HAZUDOTT A TELEKSZ!!


aztán már megint nyomja ugyanazokat az ezerszer cáfolt marhaságokat

2021. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

Munkanélküli, mint te, aki éjjel-nappal égeted magad a neolib hülyeségeiddel? :D


Köszönik, jól elvannak, egy főre jutó GDP terén (is) fényévekre vannak a neolib Magyarország előtt.

2021. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%

szombat van görögdinnye, lebuktál

már időérzéked sincs, csak nyomod 0 24ben a "társadalmasító" elmebetegséget

2021. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%

11 Már el lett neked mondva, hogy a tranzakciós illeték - amivel a lakosságot sarcolják - nem egyenlő a tranzakciós adóval, ami a multik pénzkimenekítését tudná korlátozni.


Ja, az is te voltál, akinek ezt elmagyaráztam (de buta jobbertől hűen nem megy neki az értő olvasás)? Basszus, itt tényleg egy maréknyi jobber áll őrt éjjel-nappal. :D

2021. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%

13 Hétköznap is itt vagy, és mint kiderült, az is te voltál, akit a tranzakciós adó kapcsán égettem szénné. ^^


Igen, a társadalom elsöprő többsége azzal jár jól, ha a közszolgáltatások non-profit módon működnek.

2021. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

"11 Már el lett neked mondva, hogy a tranzakciós illeték - amivel a lakosságot sarcolják - nem egyenlő a tranzakciós adóval, ami a multik pénzkimenekítését tudná korlátozni."


mert egyébként milyen más forrásból van még pénze szerinted a vállalatoknak, mint amit az ügyfelektől szednek be?


na ennyire ostoba egy görögdinnye emberek

nézzétek meg a neohitlerista "társadalmasító" gyökkettőt

2021. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

18 Szimplán cáfoltam a neolib jobboldali hazudozáodat. ^^


"minden adó amit ráraksz a vállalatra beépül a termék árába"


Lebuktál, akkor a fidesz miért vezette be a tranzakciós illetéket? :D


És beismerted egyben, hogy a neolib jobboldal a lakosságot sarcolgatja. A baloldal eközben meg tudja akadályozni a Magyarországon megtermelt jövedelmet kimenekítését a multik által.


Hitler kapcsán kérdezd az AfD-t. ^^ A baloldali pártok az erős szakszervezeteket és a társadalom érdekeit támogatják, ellentétben a neolib jobboldallal, amely csak a nagyvállalatok érdekeit szolgálják ki.


"görögdinnye", ha a zöldekről beszélsz, mindig hangsúlyozták baloldaliságukat, nincs bennük semmi rejtőzködés. Úgyhogy ezen is dolgoznod kell még. ;)

2021. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez szakadtam. :D


""minden adó amit ráraksz a vállalatra beépül a termék árába"


Akkor a neoliberális jobboldali fidesz miért is vezette be a tranzakciós illetéket lakossági számlákra? :D


Amúgy a hozzád hasonlóknak köszönhetően is törünk előre. A német jobboldal is gyagya, bár azért annyira nem, mint te. A szakszervezetek szabadsága náluk is alap. Csak a balkáni neolibeknél nem.

2021. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

a kedvenc Adolf hitlerinád az önéletrajzát is "társadalmasította"


^^ szegény ostoba görögdinnyék


nem tudom hol törtök előre, max a hülyék között

krumplizabáló görögdinnye hülyék

2021. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nézz rá a mérésekre néhány nappal a választás előtt. ^^ A náci AfD-d nagyon nem áll jól. ;)


Önéletrajz társadalmasításáról még nem hallottam. A közszolgáltatások viszont jobb, ha non-profit módon üzemelnek. Az emberek elsöprő többsége ezzel jár jól.

2021. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!