Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz, hogy csak...

Mennyire igaz, hogy csak Orbánnak és haverjainak lesz rosszabb, ha kormányváltás lesz? Mindenki más jobban fog élni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

A közpénzek átcsoportosítása biztosan végbemegy majd a fidesz-közeli vállalkozóktól a baloldali szférába, ez a főleg közpénzekből élő vállalkozókat érintheti.

A többkulcsos adórendszer lesz a fő intézkedés az átlagemberek számára, de igazából ez sem olyan óriási dolog. Aki keres 1 milliót, az százezerrel kevesebbet kap majd meg a fizetéséből, aki meg minimálbéres, az 20 ezerrel többet visz haza. Számít valamit, de egyik félnek sem változtatja meg jelentősen az életét. Családosoknak lehet még érdekes, hogy várhatóan megduplázzák, akár triplázzák a családi pótlékot és megszüntetik a családi adókedvezményt és a CSOK otthonteremtési támogatást.

2021. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Jobb lesz az én városoban már minden be zárt amiotta a fidesz van.Hiába fidedzes a város munkám nincs megyek a münkaügyibe kérdik időpontom van én mondom olyan alacsony a münkanélkúlisèg meg jó a gazdaság csak nem kel.Erre mondja be vannak táblázva közben üres az egész.Na megyek idöpontra 0 segitsék mindenki a körmét reszelte na gondoltam ezért tart itt az ország.Hiszen ilyen emberek hogyan segíthetnének látszik rajtuk nem a teljesítményük miatt vannak meg tartva.Most más városba ingázok ott van munka de ott már hozák az ukránokat dolgozni szóval magyar nem kell.Pest drága szóval marad külföld nem akkartam külföldre menni de más lehetőség nincs ilyen rendszerel.És csak egy simma munkát akkartam aki többre vágyik annak ennyi se jutt.
2021. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz rosszabb nekik, mert nekik mindig van egy B, tervük...
2021. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 meszike91 ***** válasza:
0%
A tény az hogy orbán családját és haverjait százmilliárdokból tartják el az adófizetők ami ha náluk maradna akkor jobban élne az átlag magyar.
2021. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

"A tény az hogy orbán családját és haverjait százmilliárdokból tartják el az adófizetők"

Ha tény, akkor bizonyítanád?

2021. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 meszike91 ***** válasza:
0%

22:57


Dokumentálva van hogy a százmilliárdos vagyonukat közbeszerzésekből nyerték ami a magyar emberek pénze. Korábban senki se gazdagodott meg ennyire közbeszerzésekből és más eu-s országokban se szokás ez, szóval nagyon erősen korrupciógyanúsak a közbeszerzések is.


Szívesen!

2021. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

majd akkor Gyurcsány megmondja, hogy dübörög a gazdaság, mert a bank és a biztosítás szektor szárnyal.



(ahol kb 10ezerszer annyi a bevétel mint a kiadás, mivel a biztosítás pl a legdurvább legalizált maffia)

2021. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!