Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi ellenzék mennyire...

A jelenlegi ellenzék mennyire lenne alkalmas a korményzásra?

Figyelt kérdés
Valahogy, nem tudom elképzelni, hogya akarna működni ez a koalíció. Annyira eltérnek a pártok és tagok érdekeltségei meg értékeik, hogy tulajdonképpen csak egy dologban értenek egyet, a fidesz leváltásában. Ennyire eltérő politikai nézetekkel, hogy lesz ebből hosszútávú és jövedelmező kormányzás?

2021. szept. 16. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Semennyire.


A Jobbik önállóan az lenne.


De, annyira nagyok az ideológiai különbségek, érdekkülönbségek, hogy max 1 év alatt borulna a bili és újra választásokat kellene kiírni.

2021. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem vannak ilyen aggodalmaim, mert bár nem vagyok Fidesz párti, ezt az ellenzéket nem tudom elképzelni hosszútávon, eredményes munkával.
2021. szept. 16. 20:16
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Kiderül hamarosan, egyelőre szkeptikus vagyok.
2021. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Már a kétpárti MSZP-SZDSZ koalíció is felbomlott, amikor utoljára a baloldal kormányzott Magyarországon. Mi lenne itt 6 párttal?
2021. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Lényegesen alkalmasabb mint a jelenlegi enyveskezűek.
2021. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Pont annyira alkalmas a korményzásra, mint a jelenlegi kormánykoalició.
2021. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, lehet igazatok van, én is kíváncsi vagyok mi lesz belőle, csak szimplán nem tudom elképzelni, hogy ennyire különböző politikai célokkal, nem lesz-e még nagyobb káosz a pártrendszerben. De majd meglátjuk.



NEM PONTOZTAM LE SENKIT, MINDENKINEK A VÁLASZÁT HASZNOSNAK TALÁLTAM!

2021. szept. 16. 20:48
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Semennyire. Magyarországon jelenleg két kormányzóképes erő van, az egyik a Fidesz, a másik a kutyapárt. Szívem szerint a Mi Hazánkat is idemondanám, de mögöttük nem látom azt az értelmiségi kört, ami képes lenne vezetni az országot.
2021. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
4 éve még az is elképzelhetetlen volt h az ellenzéki pártok összefogjanak, erre ma már ez nem is kérdés. Koalíciós kormányzásnál kompromisszum készségre van szükség, bizonyos esetekben az egyiknek míg más esetekben a másiknak fog az akarata érvényesülni. Az pedig már most az előválasztásnál kiderült h hajlandóak a pártok kompromisszumot kötni.
2021. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!