Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy még politikai...

Hogy lehet hogy még politikai színen lehet egy ilyen ember mint Gyurcsány?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok így az Öszödi beszédkor még kicsi voltam, eddig nem nagyon tudtam mi is ez a beszéd csak hallottam róla hogy olyat mondott benne hogy elk##tuk, de most egészben a tv-ben hallottam és teljesen ledöbbentem hogy milyen stílusban beszélt és miket mondott, eddig gondolkodtam kire szavazzak de most nem tudom de Gyurcsány és embereire így biztos nem..
2021. szept. 17. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Már várom a kérdés komplementerét:


"Hogy lehet hogy még politikai színen lehet egy ilyen ember mint Orbán?"

2021. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Sok a patkány, ahogy Bangóné fogalmazott.
2021. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a fidesz sara, hogy ezt a sok nemzetromboló pondrót szabadlábon hagyta.
2021. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

"csak hallottam róla hogy olyat mondott benne hogy elk##tuk"

Legalább ő bevallotta, nem úgy mint egyesek, és azt is belátta, hogy már nincs keresnivalója a politikában. Nem is indul a választásokon sem. Megnyugodhattok :)

2021. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem érzitek, hogy ez a "legalább ő bevallotta" duma mennyire nevetséges?
2021. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4. De nem vallotta be mert kiszivárgott, tehát nem a nép elé állt ki hanem egymás között mondta titkos beszéd keretében, tehát ha nem szivárogtatták volna ki akkor még ma sem tudott volna erről senki
2021. szept. 17. 12:12
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Ja, beküldte maga helyett a saját feleségét! Jól eltűnt! :D


Kérdező, úgy lehet, hogy ő a baloldaliak vezetője. A legbefolyásosabb, legmocskosabb nagyfőnök, aki osztogatja a parancsokat és pozíciókat. Amíg ez így marad és nem lesz valami belső hatalmi harc, addig ő irányítja a baloldalt. Elvégre nem rúghatod ki a főnöködet!

2021. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Én 27 éves budapesti vagyok, akkor 12 éves fejjel emlékszem hogy a kutyám nem tudtam levinni sétálni, mert tömény könnygázfelhő volt az egész belváros. Teljes káosz volt,még egy 56-os t34-et is beinditottak a tüntetők, közbe rengeteg rendőri túlkapás.. Vipera használat, sorszám nélküli rendőrök, gumilövedék, vízágyú, lovasroham(ekkor hol volt a nagy jogállami eu?) . Akközben meg gyurcsány épp kószorúzta 56 emlékét..


Csak azok szavaznak gyurcsányra akik teljesen csőlátásuak ezek többnyire a vörös nyuggerek.

Illetve a fiatal liberálisabb generáció akiket könnyű befolyásolni és akik nem élték meg azt a káoszt ami akkor volt.

2021. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

"Csak azok szavaznak gyurcsányra"

Nem, senki sem szavaz Gyurcsányra, mert nem is indul a választáson, sehol nem is lehet rá szavazni... Szerencsétlen már rég eltűnt volna ha nem vele lenne elfoglalva minden fideszes, ha már nem élne is attól rettegnének hogy feltámad és megválasztják :D Kész röhej már ez a Gyurcsány fóbia...

2021. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

"Nem érzitek, hogy ez a "legalább ő bevallotta" duma mennyire nevetséges?"

Nem, nem érzem :)

2021. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!