Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten meddig növekszik...

Budapesten meddig növekszik még a cigány lakosság aránya?

Figyelt kérdés

Egész város szintjén olyan 10% körül lehetnek, de egyes külső pesti kerületekben még ennél is jóval magasabb az arányuk.

Várható, hogy egyre több általuk lakott környék fog gettósodni és a magyarok egyre jobban kiszorulnak vagy másképp alakul majd?



2021. szept. 18. 18:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#5

Természetesen nem csak Budapest az érdekes, de mivel ott lakom, engem az foglalkoztat leginkább. Egyre jobban zavar, hogy este nem tudok hazamenni anélkül, hogy ne látnám, hogy megint balhéznak a 4-6-oson. És igen, gyakorlatilag mindig a cigányok csinálják a fesztivált.

#8

Nem minden külső kerületben vannak, de van ahol aztán rengetegen. Javaslom Kispest, Pesterzsébet vonalon nézz szét kicsit, aztán meglátod mire gondolok.

2021. szept. 18. 20:55
 12/22 anonim ***** válasza:
11: milyen balhékat látsz? Csak hangoskodás vagy zaklatják is az utasokat?
2021. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ordibálnak, verekednek, nyilván ilyenkor félrenézek, hogy ne véletlenül se kőssenek belém, de úgyis nagyon zavaró.
2021. szept. 18. 22:26
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Majd megtudják a pestiek is milyen is az a sorsod Borsod, meg milyen is Szabolcs megye, hamarosan!
2021. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem törlik mint az enyémet...? Érdekes XD
2021. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Orbánnak a cigányok az egyik fő szavazótábora, műveletlen, igénytelen, naplopó népség, akikre szórja a segélyt két marokkal, persze hogy rá szavaznak. Ezért szaporítja őket Pesten is, hogy az is fideszes fellegvár legyen, mivel ott még túl sok az értelmes ember aki nem dől be a migránsos sorosos hülyeségnek mint vidéken a nyugdíjasok...
2021. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
cigány s tortából a dk is kiveszi a részét , több 80%+ település polgárjenője dk-ás
2021. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
Heló Rafael vagyok egy picit szolidabb véleményeket ha kérhetem. Köszönöm
2021. szept. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"Budapesten nem olyan magas az arányuk, mint vidéken." A Dunától nyugatra fixen kevesebb ork van, mint Bp-en. Ezt tapasztalatból mondom, de a legdurvább, hogy tized annyira sem pofátlanok, mint a fővárosban. A szülővárosomban vidéken majdnem 30 évem alatt EGYSZER kötött belém egy részeg cigány, de a cigány barátai rángatták el mellőlem, Pesten pedig kb. hetente van valami. Tegnap is nekem akart jönni egy nyomorult, és szerintem csak azért nem lett belőle semmi, mert szénné van kamerázva a metró.
2021. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19 Te sem jártál még Pécsen te tapasztalt.
2021. dec. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!