Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnél neki ha jövőre minden...

Örülnél neki ha jövőre minden városban és faluban lenne Pride?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor, ha mindenhol egyszerre tartanák. Akkor kiderülne, hogy valóban van-e rá igény.
2021. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
A pride-dal a legnagyobb probléma, hogy egyre gyakrabban erősen provokatív, és ezért inkább kontraproduktív hatást vált ki. Ergo egyre inkább megértem a homofóbokat. Szerintem senkinek nem lenne semmi baja a melegekkel, ha a kutya sem lenne kíváncsi az LMBTQ-rendezvényekre.
2021. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Tegnap megnéztem a pécsi pride fotóit és azok alapján semmi értelme vidékre hozni. Először is sokan jöttek Budapestről, nyilván kell onnan a támogatás. Aztán ott volt a többség, akik a külföldi hallgatók Indiából, Vietnámból, nyugati országokból, etc. Ők tényleg nagyon sokan voltak. Végül hozzájuk csapódott pár száz pécsi és ennyi. Elég sok Pécs környéki embert ismerek, nem egy nagy város, úgyhogy sok embert munkába menet látásból is felismerek. Egyetemről is sok az ismerős, stb., stb. A pride fotóiról össz-vissz 1 ismerőst láttam, egy volt tanáromat és ennyi. Pedig még instagramon is megnéztem pár fotót a vonulásról. Úgyhogy összességében ez egy nagy nulla volt, remélem többet nem lesz Pécsett, elég ez a sok ostoba pestinek.
2021. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%
Ne legyen egyáltalán
2021. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!