Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A többségi társadalomnak...

A többségi társadalomnak miért rossz, ha a melegeknek rejtőzködniük kell?

Figyelt kérdés

A melegeknek értem, hogy nagy előrelépés, ha nyíltan felvállalhatják másságukat, de egy nem érintett embernek mitől lesz ettől teljesebb az élete, hogy ilyet is lát?

Mondjuk az tény, hogy vannak olyan emberek, akiknek pl. gyereke meleg és nem akarja ezt elmondani és akkor így talán könnyebbé válik majd.

Én amúgy nem vagyok homofób, csak nem érzem akkora problémának ezt, hogy kiálljak mellettük.



2021. szept. 19. 18:31
1 2 3 4
 1/40 mindentudó99 ***** válasza:
22%
A többségi társadalmat nem érdeklik a melegek. A meleg és egyéb ilyen propagandát nem szeretik.
2021. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
14%
Pontosan. Ha nem elöttem csinálják amit szoktak nekem aemmi bajom nincs velük, addig még nem kezdik a propagandát...
2021. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
12%
Az emberek többségében viszolygó érzés támad, ha saját nembelivel hall és lát szexuális mozzanatokat. Ugyancsak a többséget hidegen hagyja, ha nem látja, nem tud róla. A politika se nyomja el őket, hiszen felvonulhatnak, élettársi közösséget létesíthetnek, csak némely dologban vannak korlátozva. Egy kisebbség veri csak a palávert ellenük.
2021. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
A melegeknek nem kell rejtőzködniük, csak a pride és hozzá hasonló önmutogatás, identitás hangsúlyozás, meleg propaganda, irritálja az embereket.
2021. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Mert akkor a fideszes politikusok kisebb eséllyel csábulnak el.
2021. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
5%
Igazából semmi. Ez az amit a balosok nem tudnak megérteni. Mi szükség egy életforma normalizálására ha abból csak az adott életmódot folytató csoport profitál?
2021. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem előny. Nem hátrány. De egy jól működő demokráciában nem csak a többségi társadalom érdekei számítanak, hanem a kisebbségéi is. Azok az emberek, akik nem akarják, hogy a melegeknek rejtőzködniük kelljen, valamilyen szintén jobban megértik, hogy nem csak az ő jólétük fontos (nyugodtan lepontozhattok).

Nézd így: mi van, ha a melegek nem fejezhetik ki magukat? Nekik rossz (-) a többségi társadalomnak valószínűleg semleges. Mi van, ha kifejezhetik magukat? Nekik jó (+), a többségi társadalomnak szintén semleges.

Ne mondd, hogy megkeseríti az életed, hogy tudod pl. a testvéredről hogy meleg. De az ő életét megkeseríti, ha rejtőzködnie kell.

2021. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
3%
Már mindenki unja a melegeket én ha sorozatba meleg karaktert látok utána átekerem nem érdekel maga a szinész meg a története se.És ilyenkor van olyan jó érzésem mint a reklámoknál hogy, nem lell látnom a világ népeségének 5% sirását.Most màr pécsen is volt felvonulás az ember nem ezért él vidéken hogy, fővárosi melegek le jöjenek vonulni.Meg már zászlojuk is van mit akkar még az 5% egy országot is ki sírni maguknak.A vége a provokàlásnak majd fegyverel való le zárás lesz mint covid hisztinek is.Aki nem akkar alkalmazkódni a többségi társadalom szabályaihoz az maradjon otthon.A covidt is unja már mindenki maradjanak otthon.
2021. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
#8 rengeteg mozgalomnak van százlója. Mi az, hogy fegyverrel való lezárás lesz a vége? Légyszi kezeltesd a dühproblémádat, ne másokon vezesd le. Én nem szeretem a vallást, idegesítenek az igehirdetők a Nyugatiban, a Jehova tanúinak házhoz járkálása, stb. még is ellenzem a betiltását, a vallásszabadság korlátozását, vagy erőszakot vallásos személyek ellen. Hadd tegyék.
2021. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%

mert a demokrácia nem a többség diktatúrája. most a melegek holnap a szemüvegesek. mindig van célpont, ellenség

a homofób propaganda is csak azért kell hogy Orbán Viktor nyugodtan tudjon tovább lopni

amúgy meg megmérték előtte

minden termék, ti meg megeszitek

holott csak kihasználnak és manipulálnak titetek

2021. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!