Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előválasztás, nem kaptam linket?

Előválasztás, nem kaptam linket?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az előválasztáson, a videóhívásban a hölgy azt mondta, fogok kapni egy linket, ami a választás végéig érvényes lesz. De a hívás után rögtön átirányított az oldalra, ahol le tudtam adni a szavazatot, majd egy másik oldalra, ahol ez a szöveg volt írva: “Ne feledje! Második forduló esetén az Ön által kapott, az azonosítás után megjelenő link a második fordulóra is érvényes”. Hol kellett volna kapnom/látnom ezt a linket? Megkaphatom még? (kb egy órája szavaztam)

#link #szavazás #előválasztás #online előválasztás
2021. szept. 20. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Te komolyan azt hiszed, hogy számít, kire szavazol ezen a bohóckodáson?
2021. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, nem ezt kérdeztem:)
2021. szept. 20. 14:40
 3/8 hypno ***** válasza:
82%

#2


Amikor robot küld automata választ, érdemes megnézni a spam mappát, mert a leveleződ lehet hogy oda suvasztotta el.

2021. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Mindegy, majd Fletó eldönti!!
2021. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy tudom, linket csak az kapott, aki még a szavazás kezdete előtt regisztrált. Ha most regisztálsz, akkor már egyből szavazhatsz, mert rögtön át tudnak irányítani arra az oldalra, ahova amúgy a linked szólt volna.
2021. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a spamben sincsen:( na mindegy, majd valahonnan megérdeklődöm, hogy ilyenkor mi a teendő
2021. szept. 20. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerverhiba,... mocskosorbán!!

🤣

2021. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5, köszönöm!
2021. szept. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!