Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Orbán ennek a kijelentés...

Vajon Orbán ennek a kijelentésének mi lehet az értelme?

Figyelt kérdés

Ha már megnyitottad kérlek válaszolj és lehetőleg úgy hogy nem nézed meg mások "megfejtését", mert nekem van egy elképzelésem arról, hogy mit jelent ez a mondat de azt látom hogy nagyon sokan nem igazán ezt értették belőle. Aztán kíváncsi lennék kinek mi jön át.



"– Az Egyesült Államok elnöke nyilvánvalóan összekeverte Magyarországot Ukrajnával


– válaszolta az azonnali kérdések órájában Orbán Viktor Jakab Péternek, aki azt kérdezte a miniszterelnöktől, miért nevezte őt gengszternek az Egyesült Államok elnöke."



2021. szept. 20. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Talán Viktor Janukovicsra gondolt? Őt ugye 13 év börtönre ítélték.
2021. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Viktor Mihály már rég nem a valóság talaján áll. Elrugaszkodott a valóságtól.
2021. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi hogy szerintetek mit jelenthet, mire próbált ezzel utalni. De most vagy tényleg mindenki nagyon sötét, hogy ennyi se esik le nektek vagy nem szerettek vicceket megmagyarázni. :)
2021. szept. 20. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező: Tehát neked van egy elképzelésed és azt kellene kitalálni? Ha már visszanyitottad a kérdést mert láttad hogy van új komment és így lepontoztál.
2021. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi hogy mit ért ebből egy átlag magyar szavazó, mert pár kérdéssel lejjebb nekem az jött le, hogy nem mindenki érti, hogy ez mégis mire mondhatta. Míg szerintem meg eléggé nyilvánvaló, hogy mire célzott ezzel.


De most minden tiszteletem mellett te még csak meg se próbáltál válaszolni a kérdésre csak beböfögted, hogy nincs eszénél Orbán. Értem én hogy itt így megy, hogy az a hasznos válasz amivel sokan tudnak egyet érteni még akkor is ha amúgy semmi köze nincs az adott kérdéshez de ne sértődj már meg azon ha valaki azt pontozza, hogy mennyire válaszoltál a kérdésre és nem azt hogy mennyire ért veled egyet abban, hogy fújj fújj csúnya Orbán.

2021. szept. 20. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen egyértelmű mondat. Ettől még aki akarja az simán félre tudja magyarázni a maga agymenése szerint.
2021. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelmű az utalás: Biden, akit a libsi talpnyalói azzal tömnek folyton, hogy mekkora nagy baj van Magyarországon) gyakran szólongat be Orbánnak, de Ukrajnával kapcsolatban (ahol sokkal nagyobb a probléma) szemet huny, mert ott vannak érdekeltségei a fiának. Korrupt a vén hülye nagyon.
2021. szept. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Viktorta lenézi az USA elnökét, Mo.-t egy tök-totálisan szuper országnak vél, így védeelmezi a saját-, és a sleppje általi keverésedket azzal, hogy igyekszik nem érteni a feltett kérdést, így más országra hárít.
2021. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
7# essel teljesen egyetértek!!
2021. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!