Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó irányba és jól mennek az...

Jó irányba és jól mennek az ország gazdasági és politikai dolgai? Hogy osztályoznád?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 22:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Árok, mi történt 2018-ban? 2018-tól szerinted megszűnt a demokrácia. Mi adta meg a törést?
2021. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

#9 "Látom 0-ra le lettem pontozva akkor megkérdezném, hogy miért jó az, hogy 2018-tól megszűnt a demokrácia."

Árokpart azért lettél lepontozva mert baromságot írtál. Nem szűnt meg a demokrácia csak neked nem tetszik az eredménye a demokratikus döntésünknek.

2021. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem ertek a politikahoz es nem tartozom sehova, de azert meg kell mondanom oszinten ... az elmult idoszakban sokkal jobban eltem, mint korabban. A 2008-as valsagnal kirugtak a munkahelyemrol, azota csak linksegekbol elek ... es nem rosszul :)))))))))
2021. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Majd akkor fog jó irányba haladni az ország ha kormányrendeletbe foglalják az ingyen sört és az örök életet.
2021. szept. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 mindentudó99 ***** válasza:
9%
Az irány jó de haladhatnák gyorsabban is. 400 ezer bruttóig a bért terhelő adókat kellene csökkenteni minden áron hogy az alsóbb réteg felzárkózzon. Mindent ennek kellene alárendeni. Ez az én véleményem . Mindezt úgy hogy az infláció ne szálljon el. Tudom sokba kerül. Aztán az egészség ügy rendbetétele a legfontosabb. Én ezt a két dolgot tartom égetően szükségesnek.
2021. szept. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Fsms ***** válasza:
26%

Nem.

Fidesz teljesen eladósította az országot, magas infláció. Várható a következő hitel válság a moratórium lejárta után.

A fenntarthatatlan látvány beruházások költségei további problémát jelentenek.

Röviden szétlopták, tönkretették az országot.

2021. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%
Elkúrtad tacskó Horthy... nem kicsit, nagyon
2021. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mindentudo99, ne haragudj de hova szeretnel gyorsabban haladni? A prioritasod rendben van, de ezek megvalosulasatol olyan qurva messze vagyunk mint, hogy hollik pista hajat noveszt. 400 brutto (valos, nem atlag) meg egeszsegugy rendbe tetele, edes jo istenem barcsak igy lenne..ha itt van irany, akkor mi masik dimenzioban elunk
2021. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Szörnyű irányba mennek itt a dolgok. A Fidesz minden idők legkorruptabb magyar kormánya, az EU második legszegényebb országa vagyunk és tripla holtversenyben a legkorruptabbak. Fölösleges baromságokra megy el a pénz, uszít a kormány össze vissza.
2021. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17, ez Gyurcsány idézet, de ne zavarjon... te idióta...
2021. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!