Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet tényleg el fogja veszíte...

Lehet tényleg el fogja veszíteni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Meglepően néztem a közvélemény kutatók eredményeit és 6 intézet közül 4 azt mondja hogy jelenleg vesztésre áll a Fidesz... tudom sok a bizonytalan szavazó akiktől függ igazán a dolog

[link]


2021. szept. 23. 13:10
1 2 3
 1/24 B.112-es ügynök ***** válasza:
58%
Ennek így kell lennie!
2021. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Egyetlen olyan kutatás sem készült még, hogy az ellenzéki közös jelöltekre és főleg miniszterelnök-jelöltre hányan szavaznának összesen. Azzal meg, hogy van 5 különböző mentalitású ember, és a rájuk érkező lehetséges szavazatokat összeadjátok, csak magatokat veritek át. Nem fog mindenki rohanni, ha egy Dobrev vagy KariGeri lesz a jelölt.
2021. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak annyi biztos, hogy nem lesz ismét kétharmad.
2021. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Az erdélyi magyarok megmentik majd a jövőnket. 😊
2021. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Választást kell nyerni, nem közvélemény kutatást!🤣
2021. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
#4 lóf@szt a jövőnket! a mi pénzünkből hozzánk ránk a rontást
2021. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

Egyrészt nem hiszek teljes mértékben a közvélemény kutatásokban.

Annyi bizonyos, hogy szoros lesz, de szerintem a Fidesz fog nyerni, nem 2/3 al.

A másik, az ellenzéki oldalon szépen összeadják a leadott szavazatok...csak ez önbecsapás. Annyi biztos nem lesz, minimum 10 százalékkal kevesebb. Ez nem matek, hogy 2+2=4!

2021. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. De mint mondtam ott vannak a bizonytalanok, azok döntenek mindig...
2021. szept. 23. 13:29
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
7! Nem adják össze, mert nem is kell EGY lista lesz, a közvéleménykutatások is így készülnek egy ideje, csak a fideszesek okoskodnak erről, hogy "denemlehetösszeadniaszavatokat" nem is kell.
2021. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Ezek csak a listás eredmények. Egyéniből még több képviselő lesz, mint listáról és úgy is győzhet a Fidesz, hogy "kilóra" kevesebb szavazatot kap. Sőt, nekik "lejt" a pálya, mert az ellenzék fővárosi kiemelkedő népszerűsége akkor is csak ennyi képviselőt hozna, ha mondjuk 5%-al gyengébbek lennének Pesten, a Fidesz népszerűségében viszont nincs ilyen "tömörülés".
2021. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!