Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit érzel, amikor a sokadik...

Mit érzel, amikor a sokadik Gyurcsányos reklámot látod?

Figyelt kérdés
Sokadszorra is élvezettel nézed, vagy inkább csömöröd van tőle? Fletó iránt nő a haragod vagy inkább azok iránt, akik ezt az arcodba nyomják?
2021. szept. 24. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Nos inkább a hányás kerülget. Az viszont tényleg szánalmas már hogy képesek leadni holott sok ember életét tette tönkre. Mégtovábbá szánalmas hogy azóta se sikerült elszámoltatani, szerepelhet gyűléseken, átverni újra az embereket félrészegen is akár.

Már régen karóra kellett volna tűzni a fejét de ez elmaradt.

2021. szept. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Az igazságot meg kell ismerni a fiatalabb embereknek is.

Nincs semmi baj azzal,hogy a valóság a nyilvánosság előtt van.

2021. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
2# Az sem baj, hogy 100 milliók mennek el a költségvetésből ilyen fidesz cirkuszra, a kórházban meg a mennyezet leszakad?
2021. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Tény hogy én feleslegesnek érzem.
2021. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Bízom bene, hogy hatni fog.
2021. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
5# Igen hatni fog csak visszafelé. Aki pedig nem hiszi az kicsit nézzen utána a marketing ezen részének, hogyan is működik.
2021. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Van YT prémium előfizetésem szóval még soha nem láttam. De gondolom ilyen 2bites idióta fideszesek vérnyomására jó hatással van.
2021. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
8# szerintem a lelki egyensúlyukat tartja fenn, ha nem lenne toporzékolnának, hogy nincs kit utalni.
2021. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hypno ***** válasza:
94%

Az ember egyszer kíváncsiságból végignézte, aztán mindent megpróbál, hogy átugorja, de nem megy a dolog, mert erőszakosan, kikerülhetetlenül dől a bolsi piár.

A hócsukám tele van vele.

2021. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én személy szerint örülök neki, ez azt sugallja hogy tart tőle és semmi pénzt nem sajnál Orbán (a mi pénzünket) hogy távol tartsa az ellenfelét. Ha biztos lennék magamban nem plakátolnék a másikról.

Vagy úgy gondolja hogy ha egyszer bejött a lejáratós lemez, az másodszor is be fog, de ezen túllépett már az emberek többsége.

2021. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!