Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztáson részvett...

Az előválasztáson részvett fideszesek, kire szavaznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Dobrev - Ellenzék esélyeinek gyengítése céljából
Jakab - Ellenzék esélyeinek gyengítése céljából
Fekete-Győr - Ellenzék esélyeinek gyengítése céljából
Márki-Zay - Ellenzék esélyeinek gyengítése céljából
Karácsony - Ellenzék esélyeinek gyengítése céljából
Dobrev - Esetleges ellenzéki győzelem esetén őt szeretnék miniszterelnökként tudni
Jakab - Esetleges ellenzéki győzelem esetén őt szeretnék miniszterelnökként tudni
Fekete-Győr - Esetleges ellenzéki győzelem esetén őt szeretnék miniszterelnökként tudni
Márki-Zay - Esetleges ellenzéki győzelem esetén őt szeretnék miniszterelnökként tudni
Karácsony - Esetleges ellenzéki győzelem esetén őt szeretnék miniszterelnökként tudni
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Van aki Marki Zayra de ok nem hiszem h fideszre fognak 22ben szavazni.


Van egy csomo aki meg nem fogja itt bevallani de Dobrevre szavaz mert gyengiteni akarja az ellenzeket az ilyen a legundoritobb fereg aki kockara teszi a sajat ertekrendje szerint is az orszag sorsat.

2021. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Részt vettem volna, de alá kellett volna írni, hogy az ellenzéki jelölteket támogatom a választáson (vagy valami hasonló bullshit; úgy felhúztam magam, hogy nem is emlékszem, a neten meg erről nem találtam semmit), így eljöttem (egyébként Márki-Zayra szavaztam volna, mert a többiek már mind bebizonyították, hogy vállalhatatlanok).

Csalódás, mert azt akartam ezzel jelezni, hogy alapvetően nyitott lennék, ha az ellenzék meg tudna újulni. De nincs az a pénz, hogy én aláírjam, hogy az Összefogás (úgy egyben) közös jelöltjét fogom támogatni, még akkor sem, ha utólag ez nyilván nem ellenőrizhető.

2021. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobrev Klára.
2021. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Egész biztos, hogy Dobrevre, mint ahogy az is, hogy komoly mozgósítás folyik

a Fidesz részéről, hogy őt hozzák ki győztesnek. Az egész kampányuk a Gyurcsányozásra van felépítve. Nagyon meglepődnék, ha nem ő nyerne.

2021. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
A fidesz Karácsonyra építette a kampányát. Nagyot fognak koppanni, ha Dobrev nyer.
2021. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!