Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szavazok online az előválas...

Ha szavazok online az előválasztáson az kiderül? Az ottani operátorok, akik videón azonosítanak, titokban tartják?

Figyelt kérdés
Szavaznék szívesen, csak a félek, hogyha kibukna, gondot jelentene a munkahelyemen, ahol sok a fideszes szimpatizáns, és mozognak erre-arra. Ennek valahol lesz nyoma, amihez hozzá tudnak férni akár fideszesek is?

2021. szept. 24. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen,a fidesz listáz a Pegasussal és majd kirúgnak.
2021. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem, miért probléma, hogy szavazol az elő-előválasztáson. Rengeteg fideszes is regisztrált és voksolt. Nehogy már szégyelleni kelljen az ilyet.
2021. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem, hogy kellene ettől tartani. Aki elvállja az operátorkodást, az örül neki, ha mennek az emberek választani, az ilyen nyilván ellenzéki beállítottságú, nem fog jelentgetni a főnökségnek. Egyébként is nagyon kicsi az esélye, hogy pont olyant fogsz ki, aki ismer.
2021. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 állami szférában nem néznék szerintem jó szemmel.


#3 akkor ezek az operátorok nem a lakóhelyem közeléből lesznek kapcsolva, hanem akár az ország másik végéből?

2021. szept. 24. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

haha..!

Ha állami szféra akkor egyértelmű.Ott még azt is titkolnod kell hogy ellenzéki szavazó vagy, még a közösségi oldalakon is titkolnod kell mert azt is figyelik.ezt nagyon jól tudod te is, ezért sem értem a kérdésedet.

2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 igen, alapvetően tisztában vagyok vele, de ezt a rendszert nem ismerem, ezért kérdeztem, hátha valaki, aki már szavazott, tudja hogy működik.
2021. szept. 24. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:

"akkor ezek az operátorok nem a lakóhelyem közeléből lesznek kapcsolva, hanem akár az ország másik végéből?"


Így van.


Én is dolgoztam közszférában egy full Fideszes városban, miközben ellenzéki aktivista voltam. Volt, hogy jött a Fideszes országgyűlési képviselő átadni valamit, mi pedig folyamatosan azon szervezkedtünk, hogy leváltsuk őt meg az egész Fideszes bagázst. Arra persze mindig figyeltem, hogy ha egy aktivista társammal vagy ha épp az ellenzéki országgyűlési képviselővel beszéltem telefonon, kerestem egy üres irodát és magamra csuktam az ajtót, vagy kimentem az udvarra.

Mint valami sötétben lappangó ellenforradalmárok, olyanok voltunk.

2021. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jólteszed ha óvatosan jársz el mert az orbán bandától minden kitelik sok aljasságot követtek el már eddig is azért hogy orbán a hatalomban tudjon maradni.

A szavazás az titkos ahoz nemtudnak hozzáférni a fideszesek, nyugodtan menj és szavazz az ellenzéki összefogás jelöltjeire.

2021. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!