Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Elk*rtuk c. film kijózaníta...

Az Elk*rtuk c. film kijózanítaná a fiatalokat Gyurcsányéktól?

Figyelt kérdés

Nagyon rettegnek ettől a filmtől Gyurcsányék. Nem is engedik, hogy leadják. Csak 15-kor lenne vetítés néhány moziban, amikor senki sem tudná megnézni. Attól félnek, hogy a film hatására visszaemlékeznének az MSZP-SZDSZ idején tomboló nyomorra, kilátástalanságra?


Nagyon sok fiatal kedveli Ferit és az Momentumot. Attól félnek a liberálisok, ha megnéznék a filmet a fiatalok és látnák, milyen volt az élet amikor ez az ellenzék kormányzott akkor kijózanodnának? Ez a tétje a filmnek?



2021. szept. 25. 10:47
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
Nem tudom
100 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%
Akkor levehetné végre a piros tornacsukáját
2021. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

"Nem is engedik, hogy leadják."

Ki nem engedi?

2021. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a fidesztől. :)
2021. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom de a Borkairól szóló Megk*rtuk és a Szájerről szóló Megk*rtak című filmet is nagyon várom.
2021. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

Aha, a Fidesznek van kétharmada, de Gyurcsány nem engedi.

Kálomistának aztán vastag a bőr a képén.

Nem baj, majd kötelezően kirendelik a diákokat megnézni.

2021. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%

Filmsztár lett az egykori miniszterelnökünkből, hála a Fidesznek, emiatt nem megutálni fogják őt, hanem még jobban rajongani érte.

A Fidesz gyönyörűen a saját kardjába dőlt :DDDD::DDD

2021. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

"Nagyon rettegnek ettől a filmtől Gyurcsányék. Nem is engedik, hogy leadják."


Te el is hiszed ezt az ökörséget, vagy csak utasításba kaptad hogy erről papolj?

orbánnak gyakorlatilag korlátlan hatalma van az országban, szinte korlátlan erőforrásokkal rendelkezik, bármilyen törvényt átver a parlamenten pár nap alatt, de egy kb. 10%-os ellenzéki párt dirigál az ország mozijainak? Noooormális...

2021. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Fiatalként mondom, hogy nem. Párszor hallottam, hogy rossz volt, de azt sokszor mondják. Viszont párszor láttam belinkelelt youtube videókat interjúról stb, tényleg gáznak tűnt a pasi. Meg volt olyan, hogy nem is válaszolt csak vissza kérdezgetett, a háttérben meg vigyorgott valami fickó
2021. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

Első körben nem a fiatalok fogják megnézni hanem inkább az idősebbek vagy azok akik kíváncsiak arra hogy mit hoztak ki sztoriban abból amit átéltek 2006-ban. Én is emiatt szeretném megnézni, mert bár nem az utcán, de végigéltem a történteket és családtagomat meg is kergették ott a rendőrök.

Talán később, ha felkerül a netre és otthon is le tudják majd tölteni, akkor megnézik a fiatalok is egyre többen.

2021. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Egy fideszes propagandafilm, hogy józaníthatna ki bárkit is?😂
2021. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!