Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre Fekete-Győr András...

Jövőre Fekete-Győr András fogja megnyerni a miniszterelnök választást?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok letudja váltani Orbánt? Vagy ahhoz túl kicsi hal még?

2021. szept. 25. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az előzőleges eredmények alapján Dobrev és kis szerencsével Karácsony jut be a második fordulóba, hacsak Gyurcsányné asszonyság nem viszi az 51%-t, mégis miből gondolod, hogy a hülye fegyőr fog nyerni?
2021. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy facebook csoportba emberek hozzászólásait olvastam hogy megvannak győződve arról hogy Fekete fog nyerni.
2021. szept. 25. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező

Magyarországon nincsen miniszterelnök választás.

Hol kérdezed hogy megnyeri-e FeGyőr, a románoknál vagy az ukránoknál?

2021. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetetlen de nagyon valószínűtlennek tartom. Ha mindent jól csinál akkor esetleg pár év múlva esélyes lehet.
2021. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Fegyőr biztosan nem fog nyerni!

3 jelölt esélyes bekerülni a 2. fordulóba: Jakab Peti, Klára és KariGeri.

De ha nem lesz meg az 51% mondjuk Peti barátomnak (nyomjad a pirosat öcsém), akkor Fegyőr és/vagy Márki-zaj simán átszavazna KariGerire, ami nagy hiba lenne, de ők tudják sajnos.


Az ebből a tanulság, hogy nem érdemes Fegyőrre, meg MárkiZajra szavazni, mert végsősoron ezek KariGerit erősítik majd.


De alapból a 3 esélyes jelölt lesz, akiket írtam.

Jakab Petire nem fognak átszavazni. Márki-Zaj azért, mert hálátlan, Fegyőr, meg zsigerből gyűlöli Jakab Petit, mert ő meg nem liberális.

Szóval ők szinte biztos, hogy KariGerire visszalépnek majd.


KariGeriről meg csak annyit, hogy vele nem lesz rendszerváltás, max kormányváltás. A lehető legrosszabb verzió, ha KariGeri nyerne. Már most is megmondta, hogy nem lesz ám 2/3-os gázos törvények lebontása feles többséggel. Ergo marad Polt Petike, marad a Fideszes "alkotmány", és hasonlók.


Szóval a legjobban járunk Jakab Petivel, csak az a baj, hogy őt meg a Budapestiek nagy része gyűlöli, mert 1: nem Budapesti, 2: nem liberális.

Sajnos azt látom, hogy a Budapestiek iszonyúan lenézik a vidékieket, és azokat, akik nem olyanok, mint ők (liberálisok).


Nekem nincs bajom a liberálisokkal, sem a Budapestiekkel, de iszonyat lenézők sajnos a vidékiekkel. Holott vidék nélkül nem lesz rendszerváltás, csak ezt nem bírják felfogni sokan! :(

2021. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Dobrev és Márki-Zay között fog eldőlni a verseny.
2021. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy valami facebook csoportban olvastál valamit nem következik semmi, nagyon durva hogy milyen egymástól elszigetelt véleménybuborékok tudnak kialakulni. Konkrétan az összes felmérés alapján utolsó lesz Fegyőr.
2021. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Az egy kiskutya, aki csak a xart tudja keverni, de érdemi dolgot nem tud bemutatni.
2021. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

8-as: De! Azt, hogy 100% liberális, és felkarol minden meleget. Aki meg nem támogatja, hogy 2 apa vagy 2 anya örökbe fogadjon egy babát, az már kb szélsőséges, meg nem is tudom micsoda az ő szemében.


Félreértés ne essék, nem vagyok homofób, semmi bajom a melegekkel! De azért a ló másik oldalára sem kéne átesni!

2021. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!