Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely visszafizeti...

Karácsony Gergely visszafizeti- e a Corvinustól jogtalanul felvett pénzt?

Figyelt kérdés

Az Oktatási Hivatal egyértelműen megállapította, hogy Karácsony tíz évig szabálytalanul, leginkább jogtalanul tanított a Corvinus egyetemen.

Ezalatt bruttó 25 millió forintot keresett. Mivel nem taníthatott volna, jogos a kérdés, mi van ilyenkor....

Szerintem, mivel egyedül ő tanított jogtalanul ebbn az érintett időszakban, ez felvethet egyéb, akár büntetőjogi kérdéseket is. Ki, miért alkalmazta jogtalanul, ha mindenki mást tudtak jogszerűen alkalmazni??



#Karácsony Gergely #Jogtalan fizetés
2021. szept. 27. 10:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19 Nem ismerjük a részleteket. Ha tudták hogy nincs meg a szükséges feltétele az alkalmazásának akkor igazad van. Azonban ha vállalta Karácsony, hogy meglesz ez a feltétel és teljesíti ha felveszik alkalmazásba, de utána még sem teljesítette, akkor viszont ő a felelős.

Most én is úgy dolgozom - szintén oktatásban - hogy még nincs meg a szükséges és elvárt feltétele mindenben az alkalmazásomnak. De ember hiányában felvettek azzal, hogy a szerződésemben vállaltam, hogy X éven belül meg fogok felelni ennek a hiányzó feltételnek.

Na most ha az X év alatt én ezt nem teljesítem akkor már nem a munkaadóm lesz miatta a felelős. ha pedig ebből a beosztásomból megpályázok egy másik hasonló állást és azzal igazolom magam, hogy eddig itt dolgoztam, ergo feltételezhető hogy meg volt minden szükséges feltétele az alkalmazásomnak és a következő munkaadómnak már nem szólok, hogy milyen feltétellel vettek ide fel és azt nem teljesítettem, akkor megint én lennék a felelős és nem a munkaadóm, mert becsaptam.

Igazad van abban hogy ilyenkor első körben a munkaadóé a felelősség és utána kell tovább menni, de azért ne akarjuk már kihagyni belőle egy ember saját felelősségét is, hiszen az ország vezetését akarják rábízni az emberek és nem egy parkolóét!

2021. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!