Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma este már megtudjuk az...

Ma este már megtudjuk az előválasztás eredményét?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Eddig nagyon sok Fideszes akikkel találkoztam rettentõen primitíven és arrogánsan fejezte ki a véleményét,kultúrált kommunikáció nuku. (lásd élõ példaként: #2-es. Fõleg úgy,hogy senki véleményét/álláspontját senki nem kérdezte,sõt a kérdésnek köze nincs ahhoz a gyūlölködéshez ami elindult. Azt is fontos leszögezni,hogy nem feltétlen általánosítás céljából ítam aut amit,ezzel együtt is nagyon sok véleményét normális stílusban megfogalmazó Fidesz-t támogató emberrel találkoztam;respect💖 De mindenkit kérek arra hogy ne felejtsük el,attól hogy eltérõ álláspontunk még mindannyian emberek vagyunk ne becsméreljünk egy másik személyt azért mert más nézeteket vall… 2021-ben a békére való törekvés olyan nagy kérés lenne?!🥴
2021. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

*írtam azt amit

Bocsánat

2021. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Telex szerint vannak kiszivárgott becslések vagy részeredmények vagy mik, amik arra számítanak, hogy 1. Dobrev 2. Karigeri 3. MZP
2021. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Mi holnap reggel 8 után kezdjük a számlálást a körzetünkben, előreláthatólag délután 5 körül végzünk, de lehet, hogy eltart este 8-9-ig. Úgyhogy holnap késő délután lesznek eredmények.
2021. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Tok mindegy mi az eredmeny ... 'hazudtunk reggel este es ejjel!" :))))
2021. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
Kigyok most is kigyoznak az elovalasztason? :D
2021. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!