Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az online szavazáson nem...

Az online szavazáson nem sokkal könnyebb csalni?

Figyelt kérdés
Pl most is volt utaztatás,fizetés szavazatért vád.Ez online nem látszik.AZ online szavazatok száma is érdekesen alakult meredeken alakult 3ezerről 25 ezerre.
2021. szept. 29. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ebből kell kiindulni, de persze lehet.
2021. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért alakult meredeken, mert az első napokban szinte be sem lehetett regisztrálni, annyira túl volt terhelve a rendszer. Én rá pár napra tudtam csak szavazni, gondolom másoknál is így volt.
2021. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bővítették az operátorok számát. Azért tudott a végén több ember szavazni online.
2021. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az online szavazatok száma lehet emiatt alakult úgy ahogy,de ettől függetlenül is nem túl bizalomgerjesztő nekem az egész,nyugodtan le lehet fizetni nagyobb csoprtokat szavazatokért,sokkal nehezebben derül ki ha csaltak,néha pár szavazat dönt egy mandátum sorsáról,néha meg pár mandátum egy országéról
2021. szept. 29. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

#2!


Inkább azt mondanám, hogy valamit nagyon alulméreteztek. Nem volt ott akkora forgalom, hogy gondot okozzon egy normális rendszernek.


Mindennel lehet csalni, ha nincsenek meg az ellenőrzés feltételei.

2021. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!