Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott Dobrevre?

Ki szavazott Dobrevre?

Figyelt kérdés
És hol hagyta a józan eszét?

2021. szept. 29. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg sose volt.
2021. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Lehet a fideszesek.
2021. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%

Én fideszes vagyok és rá szavaztam, a többi fideszes barátom is

Legközelebb is így teszünk, Hajrá Klárim!

2021. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
a fideszes bodrikutyák
2021. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 hypno ***** válasza:
28%

Azért mert valaki másként gondolkozik mint te, és másban látja a megfelelő jelöltet, miért hiszed azt, hogy elment a józan esze?


Öt jelölt volt, öt különböző karakter. Miért a választóknak kellene egyen gondolkodásúaknak lenniük?

2021. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nem.😉
2021. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13%
RTL
2021. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül a fidesz.
2021. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Én fideszesként Márki-Zayra szavaztam volna, de nem szavaztam, meghagyom az ellenzéknek hogy döntsenek.
2021. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
16%

Idegesítenek már ezek a kamu ellenzékiek akik DK ellenesek. Először is barátkozzatok meg a gondolattal hogy a DK a legerősebb és legmeghatározóbb ellenzéki párt. Másodjára az egyetlen párt aminek van valós kormányzási tapasztalata, anno Gyurcsány idején sose látott jólét volt, még az osztrákok is ide jártak dolgozni, persze ha beveszitek az anti gyurcsányista fideszes propagandát akkor ezt nem fogjátok látni. Ez is hatalmas vicc hogy fullra becumizzátok a fidesz propagandát a DK-ról aztán még ti tartjátok magatok ellenzékieknek.

Ki lenne jobb mint Dobrev? Jakab az atomnáci aki mindenféle kisebbség ellen uszított meg őrjöngtek 2006-ban a csőcselékkel?

Fekete Győr? Életébe egy várost nem vezetett nem hogy országot, semmi tapasztalata nincs.

MZP? Kb Orbán 2.0, ugyanolyan jobber hülye mint a fidesz, ugyanazt csinálná, nem lenne semmi változás.

Karácsony meg egy pincsi, aki mögött nem áll senki, a tiszteletreméltó Ferenc úr nagyon helyesen betörte de most lázadozik ahonnan nem is olyan régen enni kapott. Sima köpönyegforgató.


Csak Dobrev és Gyurcsány tudja ezt az országot megmenteni, sőt mivel befolyásosak még EU-s szinten is nagy górék lehetnek, ami megint jó a országnak, tulajdonképpen kis túlzással Gyurcsány kezébe az egész világ sorsa van.

2021. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!