Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ellenzéki (nem...

Van olyan ellenzéki (nem fideszes!), aki ténylegesen Dobrevre szavazott?

Figyelt kérdés
Környezetemben egy ellenzéki sem szavazott volna Dobrevre, ellenben több fideszesről hallani,hogy Dobrevre szavazhatott. Ami történt, az nem lehet.

2021. szept. 29. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Csalás történt,de ezt a hülye is tudja.
2021. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

A DK a legtámogatottabb ellenzéki párt, híresen jók a mobilizálásban, nekik van a legtöbb elkölthető pénzük.

Most akkor min lepődtél meg? Tessék több nyuggerrel beszélgetni, aztán akkor lesznek DK-s ismerőseid is. :)

2021. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dobrevvel tuti marad Orbán. Gyurcsány nélkül nem lett volna Orbán 2/3-os győzelme soha. Gyurcsány pedig biztonságban van Orbán mellett, mert nem számoltatta el..
2021. szept. 29. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Őszinte leszek, de kíméletes. Ellenzéki vagyok és Dobrevre szavaztam.
2021. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező ennyit tesz a kampány, de most komolyan Gyurcsányné még a csapból is folyik. Karácsony, Jakab, Márky-Zaj és Fegyőr egy percet nem fordított arra hogy legalább a facebookon kampányoljon
2021. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
En! Es sok ismerősöm is. Ja, es a nyuggerek is a sorban ahol szavaztunk.
2021. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Én szimplán csak szerelmes vagyok belé.Alig várom hogy miniszterelnök legyen, és egész nap a tv-ben nézzem.

38F

2021. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Most ugyanabba csapdába kerültetek, mint amikor azt mondjátok "De hát ki szavaz a Fideszre? Minden ismerősöm ellenzéki! Tuti csaltak!", csak most a Fidesz helyett a DK-val. Ilyenkor ki csalt? Ki számolta szándékosan rosszul a szavazatokat? Ki hekkelte meg a számítógépet? Ki fizette le krumplival a népet, hogy a nektek nem szimpatikus jelölt nyerjen?


A többségetek DK-s, nem meglepő, hogy Dobrevre jött a legtöbb szavazat. Csak nem hangzotatják a legtöbben, de szép csendben levoksolnak Dobrevre.

2021. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
67%

Mi van ellenzékiek, kezdtek már végre felébredni és rájönni, hogy tényleg Gyurcsány viszi a prímet az ellenzékben?

A Fidesz már évek óta mondja, de ti mint a birkák követtétek és segítettétek végig ezt a ... Ferit.

2021. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Itt vagyok. Huszonévesen, DK szimpatizáns. Mert az egyetlen párt, amelyik nem ismer kompromisszumot a Fidesszel, és nem is hozzá képest határozzák meg magukat, hanem van önálló arcképük, politikájuk.

Dobrev Klára engem azzal győzött meg, hogy hatalmas tapasztalata van, Unió szerte ismert és elismert politikus, és az egyetlen a jelöltek közül, aki nagyon határozottan le fogja bontani a NER-t, és az ő Magyarországa sokkal inkább fog Ausztriára hasonlítani, mint Ukrajnára amilyen most.

Kérlek, ne vedd ezt kioktatásnak, vedd inkább figyelem felkeltésnek, és fogadd el az erényeit, ne hagyd befolyásolni magad a rosszindulatú hangokkal szemben. Bárkire is szavaztál, mi akkor is csak együtt tudjuk elérni 2022-ben a végső célt,kéz a kézben.

2021. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!