Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gondolatotok az ellenzéki...

Mi a gondolatotok az ellenzéki előválasztásról milyen irányba fogja sodorni az ellenzék kimenetelét?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha Dobrev nyeri meg akkor fixen reszeltek az egész ellenzéknek, mert senki nem fog Gyurcsány feleségére szavazni, bár nekem alapból unszimpatikus, és túl nagyotmondó egy "nő". MZP lehet tudna egy korrupciómentes kormányzást létrehozni, ami jó lehetne az országnak, de lehet ő is csak nagyot mond, bár eléggé meggyőző. Karácsonytól meg szintén a jó Isten óvjon minket. Továbbá meglepő volt Jakab kiesése ilyen hamar, de Fegyőré nem igazán.

2021. szept. 30. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Rontani fog az ellenzéken az előválasztás eredménye.
Javítani fog az ellenzéken az előválasztás eredménye.
Ugyanott marad ahol eddig volt.
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi Karácsony lesz a befutó
2021. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Dobrev Klára az az ember, akivel nemhogy bizonytalan szavazókat nyer az ellenzéki összefogás, hanem még az eddig stabilak egy része is elbizonytalanodik.
2021. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Két fordulós lessz, remélem a második fordulóban nem dobrev lesz a győztes
2021. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Bárki is lesz, minden magyar ember arra fog szavazni.
2021. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
szerintem az utolsó szög lesz a magyar politika koporsójában, ha 2022-ben a két ember, aki közül választhatok, az Orbán és Gyurcsány lesz
2021. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%

Szia. Ha szeretnéd hogy nyerjen az ellenzék jövőre, akkor tudatosítsd magadban, aztán mindenkiben aki hasonlóan vélekedik Kláráról, hogy ő Dobrev Klára, az Európai Parlament alelnöke, jogász, közgazdász. Aki Karácsony Gergellyel van, az ugyanúgy Márki-Zay Péterrel van és Dobrev Klárával is van. Mi EGYÜTT vagyunk az ellenzék.

Speciel jelenleg Karácsony Gergely és Márki-Zay Péter beszél ki az ellenzéki együttműködésből, nem Klára, épp ő nem nyilatkozik olyat, ami széthúzná az ellenzéki tábort.

Én kedvelem mindhármukat, de az egységet megtörőkben valahogy nehezen bízok.

2021. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
#6 Azt kéne már felfogni, hogy akik Karácsony Gergellyel, Dobrev Klárával, MZP-vel vannak, azok összefogva SEM fognak kormányt váltani. A bizonytalan, vagy Fideszben csalódott emberekkel együtt lehet csak kormányt váltani. Őket pedig egy bukott miniszterelnök sleppje az életben nem fogja megszólítani.
2021. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Márki-Zayról az a véleményem, hogy nem tűr meg ellentmondást. Tavaly a Jobbikkal tárgyalt, hogy ők támogassák az előválasztáson, és ő akarta megszabni a feltételeket. Arrogáns. Én elhiszem hogy jót akar, de igazából inkább bomlaszt a tevékenysége, mintsem egyben tartana.

Dobrev Klára egy kitűnő politikus, véleményem szerint az emberek Gyurcsánnyal azonosítják, de ez nem von le az értékéből,mert ez nem róla szól, hanem az így gondolkodókról.

Karácsony Gergely az számomra, akivel a legkevésbé látom előre, milyen lesz Magyarország, ha Karácsony-kormány lesz. Nem tudom előre, és nehéz is kiigazodni a gondolkodásmódján.

Az tuti, hogy aki próbálja legjobban egyben tartani az ellenzéket, az Dobrev Klára, és abban is igaza van, hogy sokkal fontosabb a jövővel foglalkozni, hogy hogy bontsák le a ner-t, mintsem rugózni több mint egy évtizedes dolgokon.

2021. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
#8 Teljesen elméleti kérdés, hogy XY kormányzása alatt milyen lenne Magyarország, ha egyszer NEM fog kellő számú választó rá szavazni.
2021. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jobbik nem sokára lelép az összefogásból.
2021. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!