Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogy végre kiderülni,...

Mikor fogy végre kiderülni, hogy Dobrev Klárának semmiköze Gyurcsányohz?

Figyelt kérdés
És csak zorbán találta ki már megint, hogy Klári is Gyurcsány embere.

#Dobrev Klára #DK #Gyurcsáyn Ferenc
2021. okt. 1. 05:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mármint hogy érted?


Azt vágod, hogy Gyurcsány a DK elnöke és hogy folyamatosan Gyurcsány látja el tanácsokkal a saját feleségét? Hogy ne lenne már köze hozzá? Xd

Egy házban laknak, gyerekeik vannak, együtt élnek és ugyanazt a pártot irányítják. Nyilvánvalóan van köze hozzá.

Több, mint valószínű, hogy ha megválasztanák Dobrevet, akkor Feri lenne a legnagyobb támasza, hiszen az már volt miniszterelnök.

2021. okt. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Még a sajtótájékoztatón is együtt vannak, férj és feleség.

Én akárhànyszor látom őket, Nicolae Ceaușescu és felesége jut eszembe, erről a 2 némbérről.

2021. okt. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Troll.

Egy elég gyenge troll vagy te.

2021. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Hátő izé, elég testközeli közük van egymáshoz. Max akkor, ha kiderülne, hogy a jeggyűrű annyira valódi, mint egyes poitikusok diplomája (vagy nyelvvizsgája) ;)
2021. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha szerinted egy nőnek NINCS közé ahhoz a férjéhez, akivel együtt él és a férje" csinált" belőle "politikust", akkor elég furcsa a gondolkodásmódod!!
2021. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Persze,hogy van köze,mondom ezt úgy,hogy egyáltalán nem vele szemben állok. Ez alap,Gyurcsány nem akart indulni az esélyek miatt,így gondolom otthon felvetette párszor az ötletet ,,mi lenne ha te indulnál?" Lehet elsőre nem volt a válasz,de aztán mégiscsak. Nem mondom,mert biztos vannak saját dolgok is,de azokkal a Feri biztosan egyetért. Meg ebben semmi rossz nincs szerintem,csak ugye vagy úgy veszed,hogy na,nem érdekel a Feri,csak a Klárát nézem,mert ő áll ott,vagy úgy veszed,hogy a Klárára szavazok,de tudom,hogy ezzel a Ferire igazából.

De ez is egy taktika,úgyhogy ezzel semmi gond nincs,mintha az Obama felesége indulna az elnöki pályán.

2021. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Gyurcsány nem akart indulni??hogy ne akart volna csak tudja hogy 15 éve ülnie kellene annak a nepnyomoritonak.2006ban ki ült mellette hat klarika aki meg csak nem is magyar bass.zameg és van pofája indulni a választáson. Dunába kellene lőni mindkettőt.
2021. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Még ha különbözik is Gyurcsánytól, akkor is egy szenny ember..
2021. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3-mas én csak leírom baloldal kommentelők többségének a véleményét. Tuti hogy Te is oda kommenteled ez sokhelyire.
2021. okt. 2. 07:42
 10/12 zimonyi attila ***** válasza:
29%

Ha a baloldali kommentelőknek ez a vélemnyük, akkor az elég nagy szégyen rátok nézve, igyekeztem finoman fogalmazni, de azt is mondhatnám, hogy nagyon nagy m@rhák vagytok és nem is tudom, hogy egyáltalán hol éltek??? Vagy én vagyok annyira tájékozatlan, hogy nem tudom, amit te úgy látszik nagyon tájékozottan tudsz, hogy a Dobrev Klárának semmi köze Gyurcsányhoz!!

" És csak zorbán találta ki már megint, hogy Klári is Gyurcsány embere." ahogy te tetted fel a kérdést!! Hát akkor drága barátom, most derítsd ki, hogy mi is megtudjuk!!

2021. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!