Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek, ha Márki-Zay Péter...

Örülnétek, ha Márki-Zay Péter lenne jövőre a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, ellenzéki vagyok, és csak őt tudnám elfogadni a jelöltek közül, vagy legalábbis leginkább őt tartom alkalmasnak.
Ellenzéki vagyok, de ne ő legyen a befutó.
Fideszre fogok szavazni, de ha az ellenzék nyer, őt el tudnám fogadni.
Fideszesként neki sem örülnék, de a többi jelöltnek sem.
48 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp ő a legszimpatikusabb.
2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sindelar ***** válasza:
11%
Sose szavaznánk erre az áporodott szentfazékra. A jobboldali kormányzást már megkaptuk. A változást akaró emberek többsége baloldali fordulatot akar.
2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
#2 megkaptuk a 45 év kommunizmust meg a Gyurcsány korszakot a baloldaltól
2021. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
A fideszre szavazom de bármelyiket elfogadom ha nyer.👍
2021. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
3 Aki a baloldaliságot csak a kommunizmussal azonosítja, menjen vissza az isibe. ^^ Hozzáteszem, az általános nyugdíjtól kezdve a mindenkire kiterjedő TB-n át az alapvető közszolgáltatásokig, abban az időszakban épült fel. De a múltba mutogatás már egy kicsit uncsi. Eddig semmit nem mondott MZP a többiekhez képest, amit támogatnék, a közösségi költségvetést viszont nagyon támogatom.
2021. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Orulnek neki, nekem o a legszimpatikusabb.

Attoltol, hogy MZP jobboldali, nem fogja ra eroszakolni az országra, programjaba benne van a meleghazassag engedelyezese.


Ha Dobrev nyer akkor is az ellenzekre szavazok.

2021. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom mit esznek egyesek rajta, egy értelmes mondatot alig tud kinyögni.
2021. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Csak rá szavaznék, másra nem
2021. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sokáig szimpatikus volt. Az első elbizonytalanodásom az volt mikor Jakab Péter mondta, hogy 2020 decemberben tárgyaltak volna megállapodásról az előválasztásra, de Márki-Zay kész tényekkel és elvárásokkal ment oda. Magyarán, ő akarta megszabni az együttműködés feltételeit - úgy, hogy ő volt vendégségben.

Másik dolog, most ez a taktika Karácsony Gergellyel, ki kinek a javára lépjen vissza Dobrev Klára ellenében. Ez persze megintcsak normális dolog a politikában, de én azt hittem, itt mindenki együtt van, aki ellenzéki, nem furakodunk egymás ellen.

A kérdésedre válaszolva, mivel arrogánsnak tartom ezek miatt őt, és ellentmondást nem tűrőnek, félek, hogy ha jobb országot is vezetne miniszterelnökként, az elvakultságától ugyanolyan zsákutcába vezetne bennünket, mint Orbán Viktor, csak mert ő nem képes elfogadni mások érveit.

En már azon gondolkodom, egyáltalán leszavazzak-e bárkire a második fordulóban. Klára áll ki egyedül az elvei mellett, és ha valaki, na ő tuti elszámoltatja ezt a bagázst.

Nincs jó kedvem az elmúlt napokban a történések miatt, megmondom őszintén neked.

2021. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fideszesként nem örülnék neki!!
2021. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!