Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tudunk még süllyedni?

Meddig tudunk még süllyedni?

Figyelt kérdés
Az előválasztáson képesek voltak arra a nőre szavazni a legtöbben akinek a férje ártatlan embereknek lövette ki a szemét. Ettől hol van még lejjebb?

2021. okt. 3. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ettől lejjebb csak Orbánt és sleppjét találjuk.
2021. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Te úgy látod, nekem a szememben 2006-tól lett valaki Gyurcsány. Ja és nem úgy mondom, hogy akkor még gyerek voltam, hanem végig ott voltam az eseményeknél.
2021. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen van lejjebb is: amikor a nagyon demokraták az ilyen házaspár kegyeit keresik, hogy szövetségesek legyenek. Kicsit sem hasonlóak a román diktátorhoz és a feleségéhez...áááá, kicsit sem....
2021. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
A férje semmiség a nagyapjához képest.
2021. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én komolyan nem értem, miért nem unják még az emberek a Gyurcsány-és Orbán klánt. Most itt lett volna a lehetőség a mókuskerékből való kitörésre egy Márki-Zayjal, aki már bizonyított, egy esélyt krvára megérdemelne, ha változás kell. De mégis támogatják az emberek továbbra is ezt az eszetlen és rendkívül unalmas háborút, ez már egy elbszott fétis.
2021. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Gyurcsány tényleg kiadta parancsba a szemkilövetést?
2021. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Semmilyen szemeket nem lövetett ki. Ez a fideszes legendárium része, de talán még ők sem hiszik el, hogy Fletó felhívja a rendőrfőnököt és azt mondja neki, hogy: a szemekre célozzatok!


Legfeljebb annyit mondott, hogy tegyetek rendet az utcán randalírozók között, a rendőrség meg nem volt képes ezt jól megoldani, túlkapások voltak.

2021. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Aszondja Gyurcsány feleségére hogy sem emberileg sem politikailag nincs köze hozzá 🤣🤣🤣


Eszem fszom megáll, nem csoda, hogy itt tartunk. 🤣

2021. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Lesz itt még lejjebb is, nyugi.
2021. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Ott van lejjebb, ha arra a nőre szavaznak, aki Kádár jobbkezének unokája, akinek sokezer ember vére tapad a kezéhez, aki egy zsidó családtól erőszakkal elvett villában lakik és aki többet lopott, mint Orbán.
2021. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!