Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az hogy a közrádió...

Hogy lehet az hogy a közrádió megint Gyurcsányozik, pedig látható hogy az előválasztás 1.fordulójában éppen Dobrev Klára kapta a legtöbb szavazatot ? Még merik heccelni ezzel még a baloldali szavazokat ? Nem szégyen ez ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 07:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
gyurcsányné dobrev klára
2021. okt. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
A férj és a feleség elválaszthatatlanok. Még a politikában is.
2021. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem, pont te igazoltad a kérdésedben, hogy ez igenis aktuális.
2021. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
42%
Ameddig a baloldali média folyamatosan "Orbánozik", addig nem szégyen.
2021. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Baloldali szavazók mióta hallgatnak közrádiót? Vagy úgy bárki?
2021. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
35%
Szép troll kérdés, ugyanakkor örülök, hogy egyerértünk, sajnos ott tart az ellenzék, hogy 15 év után is teljesen jogos a Gyurcsányozás.
2021. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
62%
Hát azért nehéz önálló, külön perspektívát látni Dobrev Klárában és Gyurcsány Ferencben!! Mondhatnám egy kutya!!
2021. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Én nem igy látom, ahogy az előttem írok. Azt látom, ha a szavazók adnak esélyt Gyurcsánynak ill. a feleségének, akkor igen is azért teszik, mert azt gondolják nagyobb esélye van az egyesített ellenzéknek vele, mint nélküle. Ha csak azt veszem létrehozta az együttmüködést ami müködik...
2021. okt. 5. 08:42
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Én az összes "közrádiót" nem értem (de a "köztévéket" sem). Mintha Fideszes propaganda lenne az egész, képtelenek lemondani a pártpropagandáról, az önfényezésről, holott a hallgatóság zömét ez nem érdekli. Ugyanakkor miért nem hallani az ellenzék véleményét ugyanitt, ha már képtelenek politika mentesen adást sugározni. 50-60 évvel ezelőtt a rádió az ismeretterjesztésnek és közművelődésnek az egyik bástyája volt. Az ilyen jellegű műsorok gyakorlatilag kivesztek.
2021. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Dobrev Gyurcsány felesége, ha nem tudnád.
2021. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!