Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki követi még ezt a...

Valaki követi még ezt a koronavírus propagandát, vagy már ennek nincs akkora hírértéke?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg ott erőltetik nagyon a propagandát, hogy nagyon veszélyes ez a vírus, ahol volt esze az embereknek és nem adatták be maguknak.

Most a románoknál van ez.

A világ több részén kiderült utólag, hogy trükköztek a kormányok a számokkal,hogy több embert ijesszenek meg, és gyorsan szaladjon aki fél beoltatni magát.


2021. okt. 5. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Ezek tények, nem propaganda.
2021. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Sehol nem derült ki ilyesmi, ne beszélj zöldségeket.

A hírek és a tények még nem propaganda. Ha te annak tekinted akkor ne nézd, ne hallgasd, nem kötelező.

2021. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
igen
2021. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1 és 2!

Ti a kormánymédiát nézitek, és féltek egész nap akkor?

sok ilyen van, nincs is ezzel baj, belőletek jól fognak ezután is élni a gyógyszer gyárak, amik ennek az egésznek a hatalmas hasznát zsebre teszik.

2021. okt. 5. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

"belőletek jól fognak ezután is élni a gyógyszer gyárak, amik ennek az egésznek a hatalmas hasznát zsebre teszik."


Mintha ők fizetnék az oltás költségét... :D

2021. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

#4: Mindenféle médiát követek és nem félek egész nap, múlt héten is koncerten voltam. Gyógyszerekre szerencsére ritkán szorulok, vitaminokat szoktam csak szedni, meg sok zöldséget, gyümölcsöt enni.

Te viszont szerintem rettegsz a vakcinától. További jó paranoiázást és összeesküvéselmélet-fogyasztást.

2021. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

,, A világ több részén kiderült utólag, hogy trükköztek a kormányok a számokkal,hogy több embert ijesszenek meg, és gyorsan szaladjon aki fél beoltatni magát.”

Forrás?

2021. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Egy újabb idióta, aki fél a szuritól.
2021. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

Én kaptam 2 szputnyikot tavasszal...lecseréltük az autót egy Ladára,vettünk szamovárt,tudok oroszul,es kucsmába járok nyáron is.Ja,Putyinra szavaztam.

Most kaptam egy Pfizert.Megint csere a Ladát Cadillacre,csak hamburgert és kólát zabálunk,már inkább angolul beszélünk,éljen Biden.

Nem baj,épül a vakcinagyár Debrecenbe..Már nézelődök magyar népviselet után,csak Fütyülőset fogok inni,kocsi csere Suzukira

(a mi autónk),és visszatérünk a magyar nyelvre majd.Kire szavazzak??

Szóval mi a gond a vakcinákkal??😁😁

2021. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Annyi covidos és covid-halott van, amennyit a hatalom akar. Nemrég volt megfázva egyik haverom, valószínűleg covid lehetett, de ki se mentek hozzá tesztelni, mert még nem kell felturbózni a statisztikákat.
2021. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!