Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Puzsér...

Mit szóltok, hogy Puzsér Róbert az ország legalattomosabb hazudozójának nevezte Karácsony Gergelyt?

Figyelt kérdés

"Puzsér Róbert

Mielőtt még az ország legalattomosabb hazudozója Orbán Viktor kihívójává lép elő, hadd érdeklődjek: lemondta már az atlétikai világbajnokságot, ahogy megígérte? Ér még bármit is a szava?"


2021. okt. 5. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Na, azért Puzsérnak is nagyon elgurult a gyógyszere!
2021. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy a fideszesek sokkal alattomosabb hazudozók, csak rájuk nem meri kimondani. Ez a nagyszájú pojáca is csak azokat rugdossa, akik gyengék, és nem ütnek vissza.
2021. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez az az ember, aki az ország legforgalmasabb szegletében akart sétálóutcát? :D Amúgy sok utcát lehetne sétálóutcává alakítani, a várost annak idején nem ekkora autós forgalomra tervezték. Sok helyen fél méter "széles" járdákon lavíroznak az egymással szembejövő emberek, hogy lapjával elfordulva elférjenek egymás mellett. De pont oda... És persze csak a belvárosról beszélt, miközben Budapest peremkerületeiben lakik kb egymillió ember.
2021. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Hoppá!


Talán ez az első alkalom, hogy igazat adok annak a b'romnak!


Én is így gondolom.

2021. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

sok jelentősége ennek szerintem nincsen.

a celeb fikázásain lehet röhögni, az akár tartósan is szórakoztató, de a politikához gyerekes és naiv puzsér.

2021. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Puzsérnak személyes sértettsége van szarácsonnyal kapcsolatban, mert anno az Index eléggé szarácsony felé billentette a híradásik számát, ettől függetlenül Gelygely hiperalkalmatlan a feladatra
2021. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Nincs valami alapja? Karigeri az az ember, aki:

-Megígérte a Tiborcz-adót, Tarlós elszámoltatását, stadionstopot, atlétikai vb lemondását, stb. populista hülyeséget, amit természetesen nem teljesített

-Zuglóban vagy együttműködött helyi korrupt kiskirályokkal, vagy az orra alatt loptak, vagy én nem tudom, de valami nagyon bűzlik

-Nem olyan régen váltig állította, hogy ő aztán nem akar miniszterelnök-jelölt lenni, most pedig akkor lépne vissza, ha elütné a villamos

-Kiállt Tóth Csaba mellett egészen addig, amíg ciki nem lett, akkor élő adásban közölte, hogy ő aztán nem rá szavazna

-A főpolgármester-helyettesének a gyerekeinek az apja (ha jól tudom nem házasok) egy nagyválllakozó, akinek az érdekeltségei számomra elég NER-közelinek tűnnek

[link]

2021. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

A 7-es hozzászólását a második sorig olvastam.


A fidesz a COVID-ra hivatkozva törvényerejű rendeletben megtiltotta az önkormányzatoknak, hogy új adót vezessenek be.

2021. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezen kívül gondolom Tarlós elszámoltatását, a stadionstoppot és az atlétikai vb lemondását is megtiltotta. Hiszen ezeket még olvastad.
2021. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sindelar ***** válasza:
95%
#8 Sőt, azt is hazudta, hogy be se vezethetne Tiborcz-adót. Ez is hazugság, az önkormányzatok vezethetn/tek be ingatlanadót.
2021. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!