Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, Karácsony és...

Ellenzékiek, Karácsony és Márky Zay amatőr viselkedésére mi a magyarázatotok?

Figyelt kérdés
Minek az előválasztás ha bizonyos eredmény esetén bármelyik résztvevő fél ezt csinálja? Azért mentek bele mert biztosra vették Karácsony győzelmét és meglepődtek? Mást nem tudok magyarázatként elképzelni arra amit csinálnak.
2021. okt. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Gyerekesek és örök vesztesek.

Klára rátermettsége kimagasló a két másik jelölt mellett. Megszerzett tudása, intelligenciája, higgadtsága, diplomáciai készsége, empátiája a rászorulók felé, kedvessége, határozottsága, következetessége... Egyszóval verhetetlen!💝

2021. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Eléggé gáz, én nagyot csalódtam Karácsonyban (bár Dobrevre szavaztam), Márki-Zay sosem volt szimpatikus, sajnos még a hanglejtése is sokszor olyan Orbános, hogy pavlovi reflexeket indít be :).

Szerintem is csak most kezd leesni nekik, hogy veszíteni fognak, és rögtön elfelejtik az összefogást. De szerintem aki eddig figyelt, annak lejött, hogy Dobrev mennyire hozzáértő, remélem nem teszik majd tönkre.

2021. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván Klárinak kell nyernie, ő határozottabb.
2021. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Milyen viselkedésre? Ez teljesen nyilvánvaló volt, hogyha egy 2 fordulós versenyben 3-an jutnak be a 2. körbe, ott gyakran megesik, hogy az egyik visszalép.

Lásd bármelyik parlamenti választást 1990-2010 között.

Ez teljesen normális és megszokott.


A 6 párt leült egymással hónapokkal ezelőtt, és megállapodtak, hogy egyéni képviselőknél 1 forduló lesz, miniszterelnököknél 2.

Nem emlékszem, hogy bármelyik párt is ragaszkodott volna ahhoz, hogy a miniszterelnököknél ne lehessen visszalépés a két forduló között.

Akinek ez akkor nem volt fontos, az most se csináljon úgy, mintha ez valami meglepő dolog lenne.

2021. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Karácsony nem csinált semmi rosszat, Márki-Zay kezdett el kavarni. Induljon el mindenki, és lássuk, ki kapja a legtöbb szavazatot.
2021. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgyis Klári fog nyerni. Aztán jövőre csúfos vereség lesz Orbán ellen, és akkor mindenki rájön, hogy ennyit ért az összefogás.
2021. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 molnarmarcell21 ***** válasza:

Nem olvasok híreket, mi történt?

Ha csak annyi, hogy nincs egyetértés, az teljesen normális jobb helyeken, csak ezt a fiatalok nem tudják 12 év NER után.

2021. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!