Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett hirtelen mindenki...

Miért lett hirtelen mindenki MZP fan?

Figyelt kérdés

Én augusztusig azt sem tudtam, hogy létezik.

Az egyik kedves barátom megnézte az egyik vitát, azóta úgy tesz, mintha egész életében őt támogatta volna, pedig ő is idén hallott róla először.

Én viszont pont úgy vagyok vele, hogy őt ismerem a legkevésbé, miért szavazzak rá?


2021. okt. 6. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nézz meg vele 2-3 riportot. Ezerszer jobb választás lehet bárki ellenzéki pofánál, mint akik 10+ éve a parlamentben roggyasztják a seggüket.
2021. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ettől még nem "ismertem meg". Én meg nem 2 riportnyi tudással a hátam mögött fogok szavazni.
2021. okt. 6. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem lett, csak sok trollja van
2021. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én korábban is néztem már vele interjúkat, akkor is szimpatikus volt. Megnéztem vele sok vitát, írást, interjút, beszédet. Nekem szimpatikus, ezért szavazok rá. Nem ismerem jobban, mint Karácsonyt vagy Dobrevet, mert azon kívül hogy a nevüket hallottam már, a munkásságukról ugyan úgy nem tudok semmit.
2021. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Az embereknek felfrissítő lehet egy aránylag tisztességes embert látni a sok korrupt politikus között, így az ideológiájuktól/elveiktől elvonatkoztatva sok ellenzéki MZP-t támogatja.
2021. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Miért Kérdező, kit ismersz? Nem mindegy, mennyi ideje mutat magáról valamilyen képet? Márki-Zay tettei az érdekesek. Kétszer megverte a Fideszt az egyik bástyájában. Nincsenek botrányai. Minden megvan benne, ami a Fideszben valaha jó volt, de nem korrupt. Nem csak nyert kétszer Hódmezővásárhelyen, de sikeresen kormányoz is. Alig pár év alatt az igéreteinek nagy részét betartotta. Mégis ki másra igazak ezek a mondatok?


[link]

2021. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Karácsonyt. Pesti vagyok, meg vagyok elégedve a munkásságával, az én környezetem élhetőbb lett, amióta ő a főpolgármester.
2021. okt. 6. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Én is hirtelen lett MZP fan vagyok. Nincs időm, energiám folyamatosan politizálni, de az elmúlt néhány héten igyekeztem behozni amit tudtam, és számomra magasan ő a legszimpatikusabb jelölt. Leginkább az egyenes stílusa, őszintesége fogott meg. Bár kicsit meginogtam most, hogy nem lép vissza. Ezzel a visszalépegetősdivel többet ártott magának, mint használt, és nem kommunikálta túl jól. Az elszámoltatást sem kéne szerintem ennyire tolni. Úgy gondolom, hogy ennél fontosabbak az előremutató célok, ezekről többet kéne beszélni.

Egyrészt örülök, hogy nem lép vissza, mert így minimális esély van, hogy nyer. Viszont nem kellett volna beharangoznia, hogy rajta nem múlik az összefogás. A legnagyobb félelmem, hogy így Dobrev nyer, és beigazolódik, hogy kevés lesz Orbán ellen.

2021. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Szóval nézzük, ki mit ért el polgármesterként 2019 óta:


Márki-Zay Péter 58 ígéretéből eddig 43 teljesült, 0 részben, 7 folyamatban


Karácsony Gergely 155 ígéretéből eddig 30 teljesült, 7 részben, 41 folyamatban


MZP: 58/43 (50) Ez 74%, illetve 86%, ha a folyamatban lévőket is vesszük.


KG: 155/30 (78) Ez 19%, illetve 50%, ha a folyamatban lévőket is vesszük.

2021. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én már 60 éve mzp fan vagyok
2021. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!